Зв'яжіться з нами цілодобово

Трансфер Львів

Аеропорт/з.д. вокзал-готель1 год. (по місту)1 км (за містом)
Стандарт клас150 грн120 грн4 грн
Бізнес клас300 грн200 грн5.5 грн
VIP клас850 грн600 грн13.5 грн

Зручний трансфер по Львову

Трансфер по Львову для туристів і гостей міста – одна з самих практичних, затребуваних та зручних послуг. Її надають туроператори, окремі готелі та організатори перевезень. Сьогодні вона затребувана в усьому світі, адже до сих пір не існує більш простого та комфортного способу дістатися до місця відразу по прибуттю.

Трансфер у Львові – це не таксі. Завжди можна замовити автомобіль або навіть місткий автобус, з урахуванням кількості людей, багажу і маршруту. Така послуга однаково актуальна для самостійних мандрівників, сімей, робочих відряджень або подорожей великих туристичних груп.

Особливо зручний трансфер, коли мова йде про окремі віддалені курорти. Трансфер Львів-Трускавець, наприклад – можливість дістатися до місця в рекордний термін. Досвідчений водій добре знає дорогу, маршрути, всі транспортні вузли та розташування об’єктів в дорозі.

Переваги трансферу по Львову та за місто

Трансфер – це не обов’язково перевезення від аеропорту до готелю в межах міста. Популярний, наприклад, трансфер Львів-Буковель, що дозволяє відпочиваючим не турбуватися про те, як дістатися до курорту своїми силами. Не доведеться шукати потяги, маршрутки чи автобуси, підлаштовуватися під розклад, чекати і переживати через дурниці. Досить замовити автомобиль бажаної марки та моделі, щоб дістатися до місця швидко і з усіма зручностями.

Переваги трансферу – такі:

  • Всіх гостей зустрічають відразу по прибуттю, в попередньо обумовленому місці та вчасно, без затримок і запізнень;
  • Не доведеться розбиратися, що робити, куди йти і як планувати маршрут в незнайомому місці;
  • Транспортний засіб вибирається індивідуально, під всі потреби і побажання;
  • Оформлення замовлення займає лічені хвилини;
  • Професійний водій за кермом трансферу – це не тільки економія часу і сил з дороги, але ще і безпека;
  • Досвідчений водій складе найшвидший маршрут або спланує його з урахуванням бажаних пунктів чи зупинок;
  • Пунктуальний трансфер зводить до мінімуму ризик запізнень, неузгодженостей та інших проблем;
  • Замовлення автомобіля з водієм не вимагає власних прав або стажу;
  • Машину можна замовити в межах міста або поза ним.

Трансфер – універсальна і відпрацьована в усьому світі практика для оптимізації витрат часу, сил та нервів. Вартість послуги сповна окупається простотою і практичністю.

Як замовити трансфер у Львові, в Буковель чи Трускавець?

Якщо з собою об’ємний або цінний багаж, якщо не вистачає часу або відсутнє бажання розбиратися з організаційними проблемами – досить замовити трансфер від аеропорту, вокзалу або будь-якої іншої точки прибуття. Це найпростіший спосіб уникнути непередбачених неприємностей в дорозі та приділити вільний час більш корисним і приємним речам.

Компанія «Укр-Прокат» пропонує широкий вибір транспортних засобів різних марок і класів. У нас є економ-автомобілі, бізнес- та еліт-класи. В автопарку – Smart Fortwo Cabrio, Ford Fiesta, Skoda Fabia Combi, VW Polo, Hyundai Accent, Renault Fluence, Toyota Carolla, Ford Mondeo, Honda CR-V, Mercedes S-class, автобуси і мікроавтобуси VW Transporter, Setra, Mercedes Vito, Sprinter, тощо.

Всі автомобілі проходять регулярний контроль і технічний огляд. Вони справні, безпечні, комфортні і оснащені всіма необхідними опціями для швидкої і комфортної дороги.

Бронюйте