Зв'яжіться з нами цілодобово
UA
Citroen C1 оренда автомобіля

від 19€ доба

30+
діб
8+
діб
3-7
діб
1-2
доби
19€
24€
29€
32€
5
1
4-5л / 100км
5
A
Автомат
1.0
Кондиціонер
Бензин

Додаткові опції

GPS

GPS

5€

Дитяче крісло

Дитяче крісло

5€

Автомобільний бокс

Автомобільний бокс

5€

Зарядне/тримач для телефону

Зарядне/тримач для телефону

3€

Wi-Fi

Wi-Fi

4€

Додатковий водій (одноразово)

Додатковий водій (одноразово)

10€
Оренда автомобіля Citroen C1 у Львові

Роком народження автомобільного бренду Citroen прийнято вважати 1919-й, коли його засновник зробив ставку на серійне виробництво простих і недорогих машин, доступних широкому загалу.

Протягом року перша модель Citroen виготовляється по кілька десятків одиниць на день – величезна продуктивність в рамках свого часу. Серійне виробництво значно здешевило та прискорило процес, вивівши бренд на новий європейський рівень.

З перших днів компанія Citroen приділяла велику увагу популяризації свого бренду та продукції. Уже незабаром це позначилося на обсягах продажів, а заодно допомогло здобути прихильність кредиторів, які виписували величезні суми на розширення виробництва.

Переломним періодом стали 30-ті роки. Економічна криза призвела до того, що навіть настільки успішна компанія в результаті збанкрутувала, а права на її володіння перекупив відомий виробник автошин – Michelin. Поступово Citroen знову здобувала колишній успіх. Разом з простими і дешевими автомобілями великі суми пішли й на виробництво унікальних лімузинів. Дозволити таку розкіш собі могли тільки багатії, але до моменту наступної кризи усі вкладення сповна окупалися прибутком.

З тих пір ситуація стабілізувалася і вийшла на сьогоднішній рівень. Одна з найпопулярніших моделей – Citroen С1, випробувати яку самостійно можуть всі бажаючі, взявши авто в оренду.

Прокат Сітроен C1: ціни, переваги та особливості

Citroen С1 – компактний і надійний автомобіль з простим, але привабливим дизайном. Він лаконічний і економічний, але разом з тим – зручний і функціональний. У ньому найкращим чином переплітаються всі сучасні тренди в екстер’єрі, оформленні салону і експлуатаційних характеристиках. Приємний плюс – скромна витрата палива.

Невелика модель відрізняється максимальною маневреністю. Для неї завжди знайдеться місце на парковці, вона легко входить в повороти і не доставляє проблем навіть на високих швидкостях.

При всій мініатюрності, салон сконструйований досить просторо. Невеликий багажник вміщає найнеобхідніше. Всі сидіння та положення керма регулюються для зручності водія і пасажирів. Автомобіль досить комфортний і безпечний навіть для перевезення дітей. Для цього разом з ним можна орендувати спеціальне дитяче крісло.

Яскравий і динамічний Citroen С1 ідеально підходить для завантажених міських доріг.

Вигідний та швидкий прокат Citroen C1 автомат у м. Львів

У Львові взяти в оренду Citroen C1 за доступними тарифами пропонує наша компанія «Укр-Прокат». Ціна прокату розраховується індивідуально, враховуючи терміни оренди та інші особливості. У вартість також входить базова страховка та цілодобова підтримка.

  • Мінімальний термін прокату – доба;
  • Щоденний тариф дозволяє користуватися автомобілем протягом 24 годин;
  • За попередньою домовленістю можна здати машину в неробочий час або навіть в іншому місті;
  • На карті також блокується сума депозиту, яка знову стане доступна відразу після повернення автомобіля;
  • Розміри депозиту залежать від марки авто;
  • Автомобіль видається та приймається з повним баком.

У нас можна швидко та без зайвих проблем взяти в оренду довгоочікуваний Сітроен C1, а за окрему плату – замовити ще й інші додаткові послуги або комплектацію.


5 людей
переглядають цей автомобіль