Зв'яжіться з нами цілодобово
UA
Ford Mondeo оренда автомобіля
30+
діб
8+
діб
3-7
діб
1-2
доби
32€
30 €
40€
38 €
55€
52 €
59€
56 €
5
3
9-10л / 100км
4
A
Автомат
2.0
Кондиціонер
Бензин

Додаткові опції

GPS

GPS

5€

Дитяче крісло

Дитяче крісло

5€

Автомобільний бокс

Автомобільний бокс

5€

Зарядне/тримач для телефону

Зарядне/тримач для телефону

3€

Wi-Fi

Wi-Fi

4€

Додатковий водій (одноразово)

Додатковий водій (одноразово)

10€
Оренда автомобіля Ford Mondeo автомат у Львові

Ford Mondeo aut – стильне, потужне та надійне авто, в якому поєднуються всі кращі риси попередніх поколінь. Масштабність та експресія – основні характеристики моделі.

Перше покоління седанів з’явилося ще в далекому 1993-му році. Тоді над автомобілем працював в основному німецький філіал, так що і орієнтований він був на європейський ринок та дороги. Всі старання швидко окупилися високим рівнем продажів.

 Трьома роками пізніше вийшла нова модифікація зі значно зміненим екстер’єром. Друга версія Ford Mondeo стала набагато виразнішою. Не змусила на себе чекати й третя – більша та місткіша, з різними кузовами типів седан, універсал або хетчбек.

Наступні моделі продовжили тенденцію. Незмінною залишалася лише типова німецька солідність та педантичність, які читалися в усіх дрібницях, а особливо – в оформленні салону і панелі приладів.

На сучасному дизайні Ford Mondeo позначився глобальний редизайн компанії. Остання модель одночасно престижна, яскрава та солідна, зі спортивними нотками, які підкреслює низька лінія даху. Але незвичайний силует не позначився на просторості салону.

Прокат Форд Мондео автомат: ціни, переваги та особливості

Приємний плюс Ford Mondeo автомат – стильний, строгий, солідний дизайн з використанням преміальних високоякісних матеріалів. Яскравий образ доповнюється відмінними експлуатаційними характеристиками.

Машина рухається легко та впевнено навіть по непростим дорогам. Гнучкому управлінню сприяє чутливий шестиступеневий автомат. Машина жваво стартує, швидко прискорюється та впевнено гальмує. З слухняним рульовим керуванням зручно входити в повороти. Покращена комплексна система безпеки – ще один незаперечний плюс.

Місткий багажник зі зручним отвором для завантаження можна збільшити в кілька разів, склавши задні спинки. Широкі та просторі задні сидіння зручні для пасажирів. Разом з авто можна взяти на прокат і дитяче крісло. Водійське місце легко регулюється. Щоб не перевантажувати інформаційну панель, можна вибрати тільки ті показники, які дійсно потрібні.

Оцінити весь драйв і динаміку Ford Mondeo автомат можна, взявши автомобіль в оренду та випробувавши його самостійно в різноманітних життєвих ситуаціях.

Вигідний та швидкий прокат Ford Mondeo автомат у Львові

У Львові орендувати Форд Мондео автомат швидко і недорого можна, звернувшись в компанію «Укр-Прокат». Наші фахівці допоможуть з’ясувати всі нюанси, визначитися з вибором та укласти договір. Ми також пропонуємо:

  • Великий і різноманітний автопарк з машинами різних марок, класу, місткості;
  • Регулярних техогляд, який проходять всі автомобілі для контролю справності та безпеки;
  • Цілодобове консультування всіх клієнтів;
  • Гнучкі умови оренди та індивідуальні умови повернення, тощо;
  • Низькі ціни, в які вже входить базова страховка;
  • Можливість попереднього бронювання автомобіля;
  • Простота оформлення оренди з мінімальною кількістю формальностей.

У нас можна не тільки взяти Форд Мондео автомат на прокат, а й замовити цілий ряд додаткових послуг, від дитячого сидіння до персонального водія. Наші консультанти допоможуть максимально швидко владнати всі формальності.

Бронюйте

5 людей
переглядають цей автомобіль