Зв'яжіться з нами цілодобово
Toyota Corolla оренда автомобіля

від 25€ доба

30+
діб
8+
діб
3-7
діб
1-2
доби
25€
30€
38€
40€
5
3
6-7,7л / 100км
4
M
Механіка
1.3
Кондиціонер
Бензин

Додаткові опції

GPS

GPS

5€

Дитяче крісло

Дитяче крісло

5€

Автомобільний бокс

Автомобільний бокс

5€

Зарядне/тримач для телефону

Зарядне/тримач для телефону

3€

Wi-Fi

Wi-Fi

4€

Додатковий водій (одноразово)

Додатковий водій (одноразово)

10€Прокат Toyota Corolla в Україні

Toyota Corolla вже давно стала живою легендою, кількість рекордів і досягнень якої неможливо підрахувати за один раз. Перше покоління моделі, яка завоювала весь світ, вийшло ще в 1966-му році. Хоча з тих пір авто в корені змінилося, попит на нього не падає до сих пір.

Перша Toyota Corolla – мініатюрна і легка задньопривідна машина зі спрощеним двигуном. Основне завдання розробників було максимально простим: створити зручний, невеликий, невибагливий і бюджетний автомобіль для повсякденного життя. Комплектувалася така Тойота дводіапазонним автоматом або механікою. Вона навіть вийшла в декількох варіаціях кузова.

З тих пір кількість поколінь легендарної моделі перевалила за десяток. Корола стала більшою, місткішою, потужнішою, а разом з гучним ім’ям придбала і певний статус. Це вже не просто непримітна міська машина, а самостійний бренд, який говорить сам за себе. Особливо популярна оренда Toyota Corolla в Харкові, Одесі, Києві та інших великих містах.

Оренда Тойота Корола в містах Харків, Одеса, Київ

Одна з ключових фішок Toyota Corolla з перших поколінь – чітке позиціонування. Тепер це машина для амбітних і сучасних молодих людей, що чітко простежується в усіх дрібницях, від оформлення екстер’єру до начинки.

  • Багато автомобілістів віддають перевагу прокату Toyota Corolla в Україні, адже цей автомобіль відмінно підходить для міських доріг.
  • Культову модель відрізняє динамічний, стрімкий дизайн, який прямо вказує і на її функціональні переваги.
  • Королла вигідно виділяється на дорогах, але разом з тим не є надто кричущою та помітною. Яскравість поєднується зі стильною лаконічністю.
  • Основні характеристики, включаючи дорожній просвіт і розміри, сповна відповідають класу С.
  • Місткий багажник дозволяє використовувати авто для подорожей і заміських поїздок.
  • Безпечне та функціональне управління забезпечує високотехнологічна електроніка.
  • У просторому салоні однаково комфортно водієві і пасажирам.

Компанія «Укр-Прокат» пропонує оренду Toyota Corolla в Україні за доступними цінами.

Питання та відповіді

Чи входить у вартість прокату Toyota Corolla повний бак палива?

Так, повний бак палива входить у вартість прокату Toyota Corolla, але і повернути автомобіль потрібно з повним баком. Додаткові послуги обговорюються індивідуально з менеджером. Вартість повернення авто з неповним баком розраховується за тарифом, зазначеним на сайті.

Чи можна замовити доставку Toyota Corolla в певне конкретне місце?

Так, компанія «Укр-Прокат» надає послугу доставки Toyota Corolla в потрібне вам місце в межах конкретного міста. Уточнюйте деталі у менеджера, як і інші додаткові послуги та індивідуальні умови.

Що робити у випадку ДТП?

У разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди або при виявленні несправності автомобіля, відразу ж телефонуйте за цілодобовим номером нашим менеджерам в місті, в якому брали авто в оренду. Відповідальність клієнта при крадіжці або пошкодженні машини обмежується франшизою.

Чи можна виїжджати закордон на орендованому авто?

Ні, виїзд закордон на орендованій Toyota Corolla заборонений.

Чи можна курити в автомобілі?

Ні, палити в орендованому автомобілі заборонено.

Бронюйте