close menu

 

Аеропорт/з.д. вокзал-готель 1 год. (по місту) 1 км (за містом)*
Стандарт клас 250 грн 150 грн 5.5 грн
Бізнес клас 400 грн 250 грн 7.5 грн
VIP клас 1500 грн 800 грн 15 грн

*В дві сторони

(Ціни приблизно розраховані для Західного регіону)

Зручний трансфер по Івано-Франківську

Серед універсальних і популярних по всьому світі послуг, які надають організатори перевезень – трансфер. До сих пір не існує більш зручного та швидкого способу дістатися від місця прибуття в пункт призначення.

Трансфер замовляють самостійні мандрівники, сім’ї та компанії, без нього не обійтися при організації робочих відряджень або великих туристичних груп. В залежності від кількості осіб, маршруту і багажу, це може бути легковий автомобіль, мікроавтобус або навіть повноцінний габаритний автобус.

Трансфери за місто дозволяють не турбуватися про пошуки квитків, про розклад та про те, як не помилитися у плануванні маршруту. Трансфер Івано-Франківськ-Буковель, наприклад, швидко і комфортно довезе до курорту, економлячи час та сили.

Досвідчений водій знає всі дороги і їх особливості, так що може підібрати оптимальний маршрут, з урахуванням всіх необхідних об’єктів чи зупинок. Від звичайного таксі трансфер відрізняється надійністю, рівнем організації, пунктуальністю та великим автопарком автомобілів від економ до еліт-класу.

Переваги трансферу по Івано-Франківську та за місто

Трансфер в Івано-Франківську дозволяє мінімізувати ймовірність виникнення непередбачених проблем. Крім того, це ще й цілий ряд очевидних переваг:

  • Автомобіль прибуває точно в обумовлене місце, так що по приїзду в нове місто не доведеться шукати, куди йти і що робити на незнайомій території;
  • Оренда машини з водієм не вимагає власних прав та стажу;
  • Транспортний засіб та його оснащення підбирається повністю індивідуально;
  • Гостей зустрічають і доставляють до пункту вчасно та без запізнень;
  • Трансфер можна замовити в будь-який зручний час, навіть якщо громадський транспорт вже не працює;
  • Саме оформлення замовлення займає мінімум часу, а з усіма питаннями допоможуть менеджери і консультанти;
  • Можна відразу заздалегідь замовити і зворотний трансфер Буковель-Івано-Франківськ, щоб потім на відпочинку не займатися подібними організаційними питаннями.

Трансфер можна замовити по місту або за його межами. Це особливо актуально в курортних регіонах, де дістатися до необхідної бази або готелю може бути не так просто.

Вартість послуги сповна окупається її зручністю. Трансфер може бути незначно дорожчим, але істотно комфортнішим за рейсові автобуси з їх розкладом. Разом з тим, це значно дешевше та практичніше за таксі.

Як замовити трансфер Івано-Франківськ-Буковель?

Фахівці «Укр-Прокат» допоможуть підібрати ідеальний автомобіль або навіть автобус для трансферу або оренді автомобіля по Івано-Франківську та за межі міста. Транспортний засіб вибирається з урахуванням розміру, кількості осіб та багажу, мети чи відстані поїздки, особливих побажань та інших індивідуальних нюансів.

У нашому автопарку – Smart Fortwo Cabrio, Ford Fiesta, Skoda Fabia Combi, VW Polo, Hyundai Accent, Renault Fluence, Toyota Carolla, Ford Mondeo, Honda CR-V, Mercedes S-class, автобуси і мікроавтобуси VW Transporter, Setra, Mercedes Vito , Sprinter, тощо.

Всі вони проходять регулярний технічний огляд. Наші транспортні засоби комфортні і безпечні навіть для тривалої дороги. Окремо можна обумовити індивідуальні опції, на зразок дитячого крісла. Така поїздка буде швидкою і приємною.