close menu
Аеропорт/з.д. вокзал-готель 1 год. (по місту) 1 км (за містом)*
Стандарт клас 250 грн 150 грн 5.5 грн
Бізнес клас 400 грн 250 грн 7.5 грн
VIP клас 1500 грн 800 грн 15 грн

*В дві сторони

(Ціни приблизно розраховані для Західного регіону)

Зручний трансфер по Львову

Трансфер по Львову для туристів і гостей міста – одна з самих практичних, затребуваних та зручних послуг. Її надають туроператори, окремі готелі та організатори перевезень. Сьогодні вона затребувана в усьому світі, адже до сих пір не існує більш простого та комфортного способу дістатися до місця відразу по прибуттю.

Трансфер у Львові – це не таксі. Завжди можна замовити автомобіль або навіть місткий автобус, з урахуванням кількості людей, багажу і маршруту. Така послуга однаково актуальна для самостійних мандрівників, сімей, робочих відряджень або подорожей великих туристичних груп.

Особливо зручний трансфер, коли мова йде про окремі віддалені курорти. Трансфер Львів-Трускавець, наприклад – можливість дістатися до місця в рекордний термін. Досвідчений водій добре знає дорогу, маршрути, всі транспортні вузли та розташування об’єктів в дорозі.

Переваги трансферу по Львову та за місто

Трансфер – це не обов’язково перевезення від аеропорту до готелю в межах міста. Популярний, наприклад, трансфер Львів-Буковель, що дозволяє відпочиваючим не турбуватися про те, як дістатися до курорту своїми силами. Не доведеться шукати потяги, маршрутки чи автобуси, підлаштовуватися під розклад, чекати і переживати через дурниці. Досить замовити автомобиль бажаної марки та моделі, щоб дістатися до місця швидко і з усіма зручностями.

Переваги трансферу – такі:

  • Всіх гостей зустрічають відразу по прибуттю, в попередньо обумовленому місці та вчасно, без затримок і запізнень;
  • Не доведеться розбиратися, що робити, куди йти і як планувати маршрут в незнайомому місці;
  • Транспортний засіб вибирається індивідуально, під всі потреби і побажання;
  • Оформлення замовлення займає лічені хвилини;
  • Професійний водій за кермом трансферу – це не тільки економія часу і сил з дороги, але ще і безпека;
  • Досвідчений водій складе найшвидший маршрут або спланує його з урахуванням бажаних пунктів чи зупинок;
  • Пунктуальний трансфер зводить до мінімуму ризик запізнень, неузгодженостей та інших проблем;
  • Замовлення автомобіля з водієм не вимагає власних прав або стажу;
  • Машину можна замовити в межах міста або поза ним.

Трансфер – універсальна і відпрацьована в усьому світі практика для оптимізації витрат часу, сил та нервів. Вартість послуги сповна окупається простотою і практичністю.

Як замовити трансфер у Львові, в Буковель чи Трускавець?

Якщо з собою об’ємний або цінний багаж, якщо не вистачає часу або відсутнє бажання розбиратися з організаційними проблемами – досить замовити трансфер від аеропорту, вокзалу або будь-якої іншої точки прибуття. Це найпростіший спосіб уникнути непередбачених неприємностей в дорозі та приділити вільний час більш корисним і приємним речам.

Компанія «Укр-Прокат» пропонує широкий вибір транспортних засобів різних марок і класів. У нас є економ-автомобілі, бізнес- та еліт-класи. В автопарку – Smart Fortwo Cabrio, Ford Fiesta, Skoda Fabia Combi, VW Polo, Hyundai Accent, Renault Fluence, Toyota Carolla, Ford Mondeo, Honda CR-V, Mercedes S-class, автобуси і мікроавтобуси VW Transporter, Setra, Mercedes Vito, Sprinter, тощо. Також пропонуємо прокат автомобілів у Львові без водія ціна від 13€.

Всі автомобілі проходять регулярний контроль і технічний огляд. Вони справні, безпечні, комфортні і оснащені всіма необхідними опціями для швидкої і комфортної дороги.