close menu
Клас авто Аеропорт/з.д. вокзал-готель 1 год. (по місту) 1 км (за містом)*
Стандарт клас 12€ 8.5€ 0.29€
Бізнес клас 24€ 16€ 0.41€
VIP клас 40€ 30€ 0.72€
*В дві сторони (Ціни приблизно розраховані для західного регіону)
Номер телефону для
замовлення трансферів
*Мінімальна вартість замовлення 3 години

Прокат авто з водієм

Автомобільні трансфери від компанії «Укр-Прокат» передбачають ще одну популярну серед клієнтів послугу – прокат авто з водієм. Послуга оренда авто з водієм дозволить суттєво зекономити, оскільки менеджери компанії завчасно і раціонально розрахують маршрут поїздки, а пасажири зможуть зосередитись над вирішенням власних завдань. Водії компанії регулярно проходять спеціальну перепідготовку, що дозволяє їм надавати послуги найвищої якості.

У разі замовлення трансферу з аеропорту або вокзалу, водій компанії зустріне Вас відразу біля терміналу або на пероні. На відміну від звичайного таксі, де клієнт платить за подачу автомобіля, простій, посадку і кілометраж – при замовленні трансферу клієнт оплачує лише чітко обумовлену суму. Якщо літак або поїзд з будь-якої причини і на невизначений час затримується в дорозі, водій без додаткової плати зустріне Вас у зазначеному місці. Єдина умова виконання трансферу – це прибуття пасажирів саме тим рейсом чи поїздом, який вказаний у заявці. Вартість послуг може бути переглянута, лише у випадку зміни дати зустрічі, рейсу або зміни класу автомобіля, який Вас зустрічає.

Таксомоторний парк

Компанія «Укр-Прокат» пропонує своїм клієнтам великий вибір транспортних засобів: від економ – до еліт-класу. 
В нашому таксомоторному парку Ви зможете замовити: Smart aut, Smart Fortwo cabrio aut, Ford Fiesta, Skoda FabiaCombi, WV Polo aut, Hyundai Accent aut, Renault Fluence, Toyota Corolla, Ford Mondeo, Honda CR–V; а також автомобілі VIP-класу: Mercedes S-class, мікроавтобуси та автобуси Mercedes Vito, Sprinter, VW Transporter, Setra.

Ми допоможемо Вам обрати саме той автомобіль, котрий найкраще задовольнить Ваші побажання і потреби. Усі транспортні засоби компанії проходять регулярний технічний огляд та обладнані сучасними засобами комфорту і безпеки автомобіля (функцією підігріву сидінь, системою клімат-контролю, а також навігатором (GPS)), котрі дозволяють забезпечити приємне і безпечне пересування по території України.

Оренда авто з водієм – найбільш зручний спосіб пересування по великому місту, з метою вирішення різноманітних ділових справ. Оплатити послуги прокат авто з водієм можна різними способами: готівкою, кредитними картками або ж безготівковим розрахунком.

Автомобільні трансфери по Україні – це гарантія безпеки, суттєва економія часу та можливість вирішувати протягом поїздки особисті справи. Прокат авто з водієм дозволить повноцінно насолодитись часом проведеним у дорозі.

Замовити послугу автомобільні трансфери можна не залишаючи власний офіс чи помешкання, достатньо зробити заявку на сайті ukr-prokat.com або зателефонувати регіональному представнику.