close menu

Оренда автомобіля Renault Megane автомат у Львові

Renault Megane успішно поєднує в собі як явні особливості фірмового корпоративного стилю, так і оригінальну стилістику, яку можна навіть сплутати з італійськими або німецькими авто. Разом з тим це, безсумнівно, французький автомобіль: яскравий, виразний та експресивний.

Оригінальний дизайн оптики робить Renault Megane aut впізнаваним навіть на темній нічній дорозі. Також вона дає кращу освітленість, що на 20% перевершує класичний ксенон.

Інновації гармонійно поєднуються з класичними традиційними рисами, зрозумілими не тільки екстравагантним французам. Поруч з характерними брендовими фішками міцно вкоренилася начинка за стандартами Євросоюзу.

Renault Megane aut – дійсно багатогранний автомобіль. Щоб самостійно перевірити це на практиці, досить на певний час взяти його в оренду і випробувати у справі. Наші консультанти допоможуть максимально швидко владнати всі формальності.

Прокат Рено Меган автомат: ціни, переваги та особливості

У Renault Megane автомат кілька режимів їзди, завдяки чому легко вибрати найкомфортніший з них, з огляду на тип дороги, швидкість, витрату палива та власні вподобання.

Важливий плюс салону – висока шумоізоляція. Під час руху не чути мотора та складно визначити, по якому покриттю їдеш. Міцна підвіска поєднується з хорошою звукоізоляцією дна. Тому їхати в Renault Megane aut комфортно навіть по нерівностях чи вибоїнах.

Габарити останнього покоління більші за попереднє. З кожним новим випуском автомобілі С-класу поступово збільшуються, а колісна база – подовжується. Хоча за рахунок спортивного силуету авто стало нижчим. А більшим та просторішим став багажник, але це не вплинуло на зручність та гнучкість налаштування сидінь. У салоні легко розміститься і водій, і пасажири.

Історія французької автомобілебудівної компанії почалася ще в 1898-му році. Її заснували брати Рено, і з тих пір підприємство доросло до численних нагород та мільйонних продажів. Зараз Renault займається не тільки власними автомобілями, а й виробництвом двигунів для інших брендів. У модельному ряду – легкові та комерційні авто різних класів.

Вигідний прокат Renault Megane автомат у м. Львів

Компанія «Укр-Прокат» пропонує оренду Renault Megane aut у Львові за доступними цінами. Вартість розраховується індивідуально, з урахуванням термінів та умов прокату. У суму вже входить базова страховка. Також ми цілодобово надаємо послуги всім клієнтам.

Для оренди автомобіля необхідно:

  • Визначитися з класом, розмірами, маркою, комплектацією авто;
  • Можна оформити попереднє бронювання на необхідний час;
  • Для укладання договору потрібен паспорт, водійське посвідчення та банківська карта;
  • Вартість оренди списується відразу, а заставний депозит блокується до повернення авто;
  • Умови повернення обумовлюються індивідуально;
  • При продовженні оренди або поверненні машини раніше терміну підсумкова вартість перераховується за тарифом;
  • За окрему плату можна замовити персонального водія та інші додаткові послуги.

Отримати в тимчасове користування практичний і зручний Рено Меган автомат тепер ще простіше! Наші консультанти допоможуть зорієнтуватися і швидко залагодити всі формальності.

Дата публікації

7 людей
переглядають цей автомобіль