close menu

Ще недавно прокат авто був екзотичною послугою в Україні, і ми частіше зустрічали його в американських фільмах і під час подорожей по Європі. Тепер же таку можливість надають десятки компаній, і з’явилася нова проблема: як вибрати серед них дійсно надійну. Розповідаємо!

1. Велика компанія або маленька фірма

Маленькі фірми часто здаються більш привабливими, тому що пропонують низькі ціни та вигідні умови. Але на практиці великі компанії виграють по спектру послуг, якості організації всіх процесів і надійності в цілому. Наприклад, ми працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Ужгороді, Луцьку, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Полтаві, Тернополі, Трускавці та навіть в Буковелі. У нас є окремі пропозиції для бізнесу, трансфер і додаткові послуги.

2. Онлайн-ресурс

Це тільки здається, що наявність сайту не принципова. Але насправді так ви відразу можете наочно ознайомитися з актуальними цінами і пропозиціями, вибрати автомобіль і відразу його забронювати. Наприклад, у нас на сайті є спеціальна форма, де ви можете залишити заявку. Для цього потрібно вибрати авто, місце подачі і повернення, вказати дату і час і відзначити додаткові опції. За бажанням можете залишити коментар, і менеджери його врахують.

3. Додаткові послуги

Компанія-прокатник надає не тільки автомобіль, але і додаткові послуги до нього. Наприклад, у нас ви можете окремо замовити автомобільний бокс, дитяче крісло, GPS, Wi-Fi, зарядку та утримувач для телефону і навіть додаткового водія. Ми надаємо вам автомобіль з повним баком. За окрему плату автомобіль можна повернути в іншому місті, в неробочий час або з неповним баком.

4. Страховка

Це питання завжди потрібно обговорювати окремо. У наш тариф вже входить базова страховка. Саме вона визначає фінансову відповідальність клієнта в разі ДТП. Страховка визначає так звану франшизу – суму відповідальності орендаря, в межах якої він несе відповідальність за пошкодження автомобіля.

5. Різноманітність автопарку

Насправді це дуже важливий нюанс. Звичайно, якась машина знайдеться в будь-якому прокаті. Але чим більше автопарк – тим більше шансів підібрати ідеальний транспортний засіб саме під ваше завдання, будь то сімейна подорож, весільний кортеж, ділове відрядження або представницький трансфер. Наприклад, в автопарку «Укр-Прокат» ви знайдете бюджетні моделі Renault Logan, Skoda Fabia, Citroen C1, VW Polo Sedan, FORD Fiesta, Opel Corsa, Peugeot 301 і Hyundai Accent. А також комфортабельні VW Golf 7 Variant, Ford Mondeo, Toyota Corolla і Lexus RX350 або преміальні Toyota Camry, Audi A6 S-line і BMW X5 M. Крім того, у нас є позашляховики NISSAN Juke, Suzuki Vitara, Jeep Renegade 4 × 4, Nissan Qashqai, Kia Sportage і Sеаt Ateca Diesel. І навіть мікроавтобуси VW Caravelle і Peugeot Traveller. І це ще далеко не повний перелік!


6 людей
переглядають цей автомобіль