close menu

У сучасному світі відсутність особистого транспорту – давно не проблема. Є досить альтернативних варіантів, які дозволяють взагалі не купувати свій автомобіль. Наприклад, ми пропонуємо оренду авто. У вашому розпорядженні весь великий автопарк «Укр-Прокат» в Одесі. Причому чим довше термін оренди – тим вигідніше.

А порівняно недавно в Україні з’явився каршерінг. Це теж прокатні машини, але процес більш автоматизований. Оплата оренди нараховується щохвилини, а машини відразу з ключами в замку чекають на спеціальних парковках. Для того, щоб розблокувати авто, потрібен мобільний додаток.

Але що ж вигідніше: класична оренда або каршерінг? Розберемося!

Особливості каршерінга

Це зручна і практична сучасна послуга, яка економить час. Вам не потрібно спілкуватися з менеджерами прокатної компанії, витрачати час на документи та інші формальності. Весь процес максимально автоматизовано.

За рахунок оформлення онлайн, немає прив’язки до часу. Якщо вам потрібен автомобіль серед ночі – це не проблема, коли у прокатних компаній є свої робочі години. А ще немає таких суворих вимог до водійського стажу, головне – щоб було посвідчення.

Не потрібно окремо шукати стоянки, тому що в додатку проставлені всі маячки. Численні розробники вже вбудували сигнальну опцію, коли машина блимає аварійкою після натискання кнопки в додатку. У той же час, машину не можна залишити де завгодно. Паркувати її потрібно на такій же спеціальній стоянці.

Розрахунок іде щохвилини, коли класична оренда – мінімум подобова. Це зручно, якщо машина потрібна вам на півдня або взагалі на пару годин – не доведеться переплачувати. З іншого боку, коли авто потрібне надовго – ця перевага обертається недоліком, адже тоді виходить дорожче.

Особливості оренди автомобіля

Оренда автомобіля не має аналогів, якщо машина потрібна на кілька днів, на тиждень або на більший термін. Наприклад, на час ремонту свого авто або просто щоб перевірити іншу марку.

При оформленні договору ви отримуєте цілодобову підтримку, в яку можете звернутися в будь-якій непередбаченій ситуації. І такий договір завжди надійніший, ніж замовлення по інтернету.

На відміну від каршерінга, ви завжди маєте вибір. Замість автомобіля, розташованого поблизу, ви можете вибрати ту марку і модель, які будуть найбільш комфортними, доступними за вартістю і придатними для ваших поточних завдань.

Оренда автомобілів – це оптимальний варіант, якщо вам потрібні додаткові аксесуари або послуги. Наприклад, навігатор, багажник на дах або дитяче сидіння. Можна навіть орендувати автомобіль відразу з водієм, чого не передбачає каршерінг.

Прокатна компанія завжди надає цілий пакет послуг. Наприклад, ми в «Укр-Прокат» беремо на себе технічний огляд, ремонт і обслуговування в повній мірі. Вам не потрібно турбуватися щодо справності машини чи інших нюансів. Каршерінгові компанії теж відстежують машини, але це неможливо робити відразу ж після кожного клієнта.

Що ж обрати?

Все залежить від вашої мети. Якщо потрібно одноразово дістатися з точки А в точку Б, підходить каршерінг. По суті, це альтернатива звичайному міському транспорту. Якщо вам потрібно доїхати на роботу, з’їздити в магазин або зрідка проїхати невелику відстань – каршерінг цілком зручний. Але обов’язково з’ясуйте, чи є у кінцевих пунктів потрібні вам парковки.

Коли автомобіль потрібен на більший термін, у вас великі плани, насичена екскурсійна програма або багато робочих поїздок – вибирайте класичну оренду. Вона ж вигідніша, коли потрібно вибрати конкретну марку або модель машини, якщо важливий клас чи місткість.


5 людей
переглядають цей автомобіль