close menu

Хочеться подорожувати частіше – у відпустку, на свята і просто на вихідні. Але, звісно, будь-яка мандрівка коштує грошей, так що бажання заощадити – абсолютно природнє. Але робити це потрібно правильно і з розумом, щоб в результаті не заплатити ще більше. Та й просто не зіпсувати враження від подорожі.

Економія на розташуванні готелю

Звісно, готелі подалі від центру міста завжди будуть дешевшими. На перший погляд здається, що ніякої проблеми немає. Особливо, якщо ви подорожуєте на машині. Але тут потрібно враховувати свої плани та мету поїздки. Якщо ви проїжджаєте нове місто транзитом і плануєте максимум – випити каву, дійсно можна вибрати будь-який зручний район на шляху. А ось якщо ви плануєте багато гуляти, вивчати центр, насолоджуватися пішими екскурсіями і досліджувати місцеві ресторани та бари – житло в центрі окупиться навіть за пару ночей.

Економія на комфорті готелю

Вибираючи готель дешевше, пам’ятайте, що все ж вам потрібно в ньому жити та відпочивати. Дуже поширена помилка – розраховувати, що готель не має значення, адже в ньому ви будете лише спати. На практиці ви отримуєте незручний матрац, відсутність кондиціонера або гарячої води, цвіль у ванній кімнаті та старий ремонт. І про яку приємну подорож в такому випадку може йтися? Так що економте на житлі в розумних межах, обов’язково вивчіть відгуки про готелі і дізнайтеся їх рейтинги.

Економія на здоров’ї

Якщо ви часто подорожуєте, попіклуйтесь про туристичну страхівку. Коли ви їдете у відпустку пакетним туром, зазвичай вона вже входить у вартість. Але якщо ви віддаєте перевагу самостійним подорожам, не пошкодуйте часу і грошей на її оформлення. Тим більше, це можна швидко та дешево зробити в будь-якому відділенні банку. Таке придбання сповна окупиться, як тільки ви хоч раз зіткнетеся з серйозними проблемами, травмами або хворобами, які неможливо попередити заздалегідь.

Економія на покупках

Заздалегідь дізнайтеся ціни міста, в яке відправляєтесь. Це стосується не тільки житла, але і середнього чека в ресторанах, вартості чашки кави або пачки сигарет, шопінгу в цілому. Якщо ви подорожуєте в межах країни, це не настільки важливо, тому що діапазон цін в будь-якому випадку передбачуваний. А ось якщо ви плануєте відпустку за кордоном, майте на увазі, що навіть скромні сендвічі з кавою в магазині можуть влетіти у значну копієчку.

Економія на їжі

Економія на їжі – досить тонке і не очевидне питання. Багато хто вважає, що якщо постійно харчуватися в супермаркетах – це буде значно вигідніше. Але і тут є нюанси, в залежності від країни і від звичного вам режиму життя. Іноді постійна покупка снеків та перекусів в кіосках по дорозі може в підсумку обійтися дорожче, ніж повноцінний ситний обід в закладі.

Економія на транспорті

Дешеві переїзди – це дуже вигідно, але далеко не завжди зручно. Лоукостери часто «радують» спартанськими умовами, а плацкартні потяги підходять аж ніяк не всім. В автобусах спекотно, а багатьох взагалі заколисує в дорозі. Економте на транспорті з розумом! Наприклад, орендований автомобіль, обраний спеціально під план вашої подорожі, точно порадує вас комфортом. Можна перебудовувати маршрут і не турбуватись через розклад транспорту. А в довгостроковій перспективі це ще і вигідніше! Орендувати авто в Києві ви можете в нас.






7 людей
переглядають цей автомобіль