close menu

Попит на послугу оренди автомобіля тільки зростає з часом, адже поступово все більше людей самостійно переконуються в практичності і зручності такого рішення. Людина, яка невпевнено почуває себе за кермом, завжди може замовити автомобіль з водієм. Той, хто не потребує додаткової допомоги, відмінно обійдеться без такої пропозиції.

Оренда авто без водія має кілька переваг:

  • Економія. Додаткові послуги – витрата додаткових коштів.

  • Максимальна свобода пересування. Не доведеться заздалегідь обговорювати час, маршрути, відстань та інші нюанси.

  • Планування. Можна самостійно планувати і складати всі маршрути, ні з ким не домовляючись і не попереджаючи.

  • Спонтанність. Виїхати можна в будь-який час дня і ночі, навіть якщо поїздка не була запланована заздалегідь.

  • Практичність. Досвідчені автомобілісти просто не потребують послуг водія «зі сторони».

  • Комфорт. Не всім приємна постійна присутність сторонньої людини.

Основний недолік послуги в тому, що вона не підходить людям без належних водійських навичок. Також це не найзручніший варіант для гостей міста, які поки недостатньо обізнані про місцеві особливості, маршрути та розташування вулиць. Професійний водій – це надійність і безпека, для гарантії якої необхідний багатий практичний досвід.

Хто може скористатися послугою оренди авто без водія?

Оренда авто без водія – справжній порятунок для автомобілістів, які з різних причин не можуть скористатися власним транспортним засобом. Кожному відомі ситуації, коли треба терміново кудись їхати, а машина несправна, знаходиться в ремонті або в обслуговуванні, в даний момент використовується іншим членом сім’ї.

Така пропозиція допоможе і водіям, які мають посвідчення, але в даним момент не мають власного автомобіля. Таким чином можна постійно практикуватися, напрацьовувати стаж і досвід, комфортно пересуватися по місту, не чекаючи нового придбання. Вигідна вартість оренди, яку пропонує наша компанія «Укр-прокат», допоможе втілити свою мрію без особливих витрат.

Оренда авто без водія стане в нагоді і в тому випадку, якщо власний транспортний засіб не відповідає обставинам. Вибираючи машину в оренду, можна відшукати модель необхідних габаритів, з відповідними характеристиками, певним рівнем презентабельності. Безглуздо, а найчастіше і неможливо купувати нові машини під кожне завдання. Оренда автомобіля – вигідне, практичне і зручне рішення проблеми.

Як орендувати авто без водія у Києві?

Щоб орендувати авто без водія в Києві, зверніться до нас! Наша компанія «Укр-прокат» пропонує широкий перелік послуг і можливостей. Швидка обробка замовлення дозволить в найкоротший термін підібрати необхідну модель, узгодити всі нюанси, оформити документи і отримати машину в своє розпорядження.

Ми вчасно доставимо автомобіль на обумовлене місце і надамо всі необхідні консультації. Машини в розпорядженні «Укр-прокат» регулярно проходять технічний огляд, так що можна не турбуватися щодо їх справності і безпеки. Якщо запропоноване авто не відповідає завданню, ми допоможемо підібрати іншу модель на заміну, враховуючи марку, технічні характеристики, габарити і зовнішній вигляд. Наші фахівці допоможуть вирішити всі питання максимально оперативно і з урахуванням всіх побажань клієнта.

7 людей
переглядають цей автомобіль