close menu

Львів і Різдво нібито створені одне для одного. Ще одне таке яскраве місто з колоритними традиціями складно знайти не тільки в Україні, а й у всій Європі. Напередодні новорічних і різдвяних свят Львів вбирається в мерехтливі різнокольорові вогні. Вони ще яскравіше підкреслюють красу дивовижної архітектури. Вузькі вулички стають ще більш загадковими і містичними.

А для шанувальників традиційних святкувань відкривають двері численні храми. До речі, відвідати хоча б один з львівських соборів на Різдво варто навіть тим, хто дуже далекий від релігії. А все тому, що це занадто красиво і ефектно.

Різдвяні ярмарки і гуляння

Основні святкові гуляння на Новий рік і Різдво проходять біля Оперного театру. На центральній площі стоїть святкова ялинка, яку щорічно прикрашають якось по-новому. Навколо завжди є цікаві фотозони і розгулюють різдвяні та казкові персонажі, так що без гарних фотографій ви не підете. Цікаво буде і дітям, і дорослим.

Різдвяний ярмарок у Львові – без перебільшення один з наймасштабніших і найдовших в Європі. Зазвичай він розтягується на місяць і довше, так що можна навіть встигнути потрапити на нього кілька разів. Обов’язково спробуйте глінтвейн і гарячі кавові напої, тому що у Львові вони особливо хороші і різноманітні. А крім того на вас чекає чудова вулична їжа, сувеніри, подарунки і багато приємних дрібниць. Асортимент ярмарки вигідно відрізняється від звичайних сувенірних крамниць. Саме у Львові можна знайти щось дійсно особливе. Проходить ярмарок традиційно на площі Ринок та на проспекті Свободи.

Різдвяне місто-музей

Вітрини Львова перетворюються на витвори мистецтва. Власники магазинів, кафе і ресторанів нібито змагаються між собою, хто красивіше прикрасить свій заклад. І найчастіше тут зустрічаються цікаві трактування класичних різдвяних сюжетів – настільки сильна у Львові любов до традицій. Так що проста прогулянка вулицями перетворюється в екскурсію по музею під відкритим небом. Це вже не кажучи про всі ті десятки пам’яток, на які і так багате місто!

Активне Різдво у Львові

Для любителів активного дозвілля Львів – чудовий вибір для різдвяних канікул. Частина розваг чекають на вас в межах самого міста. Наприклад, велика ковзанка зі святковою фоновою музикою. А якщо утеплитися і підібрати хороше взуття, можна піднятися на Високий замок і оцінити всю красу міста з висоти. Окремим задоволенням стає прогулянка по Личаківському цвинтарю, який теж вже давно перетворився на музей.

А можна відправитися кататися на лижах. Тоді вам буде зручніше орендувати автомобіль у Львові, і як раз в цьому ми в «Укр-Прокат» з радістю допоможемо. Найближча база знаходиться всього в 20 хвилинах від міста в селі Майдан. Вона маленька, з одною трасою, але хороша для новачків і ненав’язливого відпочинку. Трохи далі знаходиться порівняно молодий курорт Буковиця, який вже полюбили спортсмени. Тут більше трас – і вони розраховані на різний рівень майстерності. Є навіть короткий пологий спуск для дітей.


7 людей
переглядають цей автомобіль