close menu

Партнерство у фокусі міні-готелів.

У зв’язку з розвитком нової економіки в Україні і нестабільністю долара, все частіше користуються популярністю маленькі готелі, які розташовані в історичній частині міста або в курортних районах поблизу моря.

Розвиваючись, компанія “Укр-прокат” робить ставку саме на такі готелі. За словами керівника представництва Укр-прокат Одеса, Шмідт К.А.: “Ми вибираємо тільки найкращих в цьому сегменті”.

Одним з таких готелів є мережа міні-готелів «Geneva Hotels group». Ця мережа готелів може розмістити одночасно близько 100 відвідувачів. Затишні куточки старої Одеси або найпопулярніший курорт “Аркадія” – будь-яка пропозиція по запиту клієнта.

Ми запитали в одного з керуючих мережею, – “А що для вас є головним при виборі прокатної компанії?” – “Безумовно, ми висуваємо високі вимоги до надійності і безпеки автомобіля, а відповідно і безпеки наших гостей.

Бездоганний стан автомобіля, висока якість обслуговування та комфорту, а також важливий зовнішній вигляд водія і його розуміння, що він робить послугу “трансфер”.

Укр-прокат Одеса розраховує на довгострокову і плідну співпрацю.

Дата публікації

4 людей
переглядають цей автомобіль