close menu

Прокат Citroen C-Elysee в Україні

Офіційним роком народження Citroen вважається 1919-й. Саме тоді творець нині популярного автомобільного бренду вирішив зайнятися серійним виробництвом доступних бюджетних машин для широкого загалу.

У найближчий рік активно виготовляється по кілька десятків авто в день. Для того часу – більш ніж значна цифра. Серійне виробництво дозволило здешевити виробництво і прискорити основні процеси, завдяки чому Citroen вийшов на міжнародний рівень.

Розробники компанії завжди приділяли особливу увагу поширенню та популяризації свого продукту. Обсяги продажів постійно росли, а разом з ними росла і довіра кредиторів та спонсорів. Це дозволило в найкоротші терміни розширити виробництво. І зараз прокат Citroen C-Elysee в Україні доступний усім бажаючим.

Тридцяті роки стали переломним моментом історії бренду. Компанія стрімко збанкрутувала під час економічної кризи. Право володіння перейшло компанії Michelin, відомому виробнику автомобільної гуми. Поступово спільними зусиллями вдалося повернути Citroen колишню славу. Крім недорогих популярних машин, почали розробляти розкішні унікальні лімузини для заможних покупців, щоб розширити аудиторію, а отже – і прибуток.

Завдяки грамотній рекламі вкладення сповна виправдали себе, ситуація стабілізувалася, а оренда Citroen C-Elysee в Харкові, Одесі, Києві та інших великих містах по всій Європі стала однією з найпопулярніших послуг.

Оренда Сітроен Сі-Елізе у містах Харків, Одеса, Київ

Citroen C-Elyse – це компактний і елегантний автомобіль з лаконічним стильним дизайном.

  • Зручність поєднується з функціональністю і простотою.
  • Сучасні тренди в інтер’єрі та екстер’єрі привертають увагу водіїв.
  • Ще один плюс – скромна витрата палива при високому ККД.
  • Для любителів чуйного управління та швидкого розгону – Citroen C-Elyse з механічною коробкою.
  • Для маневреного і порівняно невеликого автомобіля завжди знайдеться місце на парковці.
  • Машина легко вписується в повороти, вона маневрена, впевнено почуває себе навіть на невеликих вулицях, залишається чуйною і безпечною на високих швидкостях.
  • У просторому салоні, який легко адаптувати під себе, зручно і водієві, і пасажирам.

Оренду Citroen C-Elysee в Україні пропонує компанія «Укр-Прокат»!

Питання та відповіді

Чи входить у вартість прокату Citroen C-Elysee повний бак палива?

Так, повний бак Citroen C-Elysee входить у вартість оренди, але і повернути авто потрібно з повним баком. Якщо такої можливості немає, повернення з неповним баком обговорюється як додаткова послуга і розраховується за окремим тарифом, зазначеним на сайті.

Чи можна замовити доставку Citroen C-Elysee в певне конкретне місце?

Так, «Укр-Прокат» надає послугу доставки Citroen C-Elyese за конкретною адресою в межах міста. Уточнюйте такі деталі оренди і повернення у менеджера.

Що робити у випадку ДТП?

У разі ДТП або при виявленні несправностей автомобіля, негайно зв’яжіться з нашими цілодобовими менеджерами по номеру міста, в якому брали Citroen C-Elysee в оренду. Відповідальність клієнта при пошкодженні або крадіжці авто обмежується франшизою.

Чи можна виїжджати закордон на орендованому авто?

Ні, виїзд закордон на орендованому Citroen C-Elysee заборонений.

Чи можна курити в автомобілі?

Ні, палити в орендованому автомобілі заборонено.

Дата публікації

2 людей
переглядають цей автомобіль