close menu

Прокат Ford C-Max Premium Energi Plug-in-Hybrid в Україні

Американський бренд Ford – четвертий за масштабами випуску автомобілів у всьому світі. На американському ринку він займає впевнене третє місце. Сімейне підприємство залишалося таким більше ста років, успішно завоювавши звання однієї з найбільших компаній такого формату в світі. Але і публічні акції Ford завжди високо котирувалися на біржі.

Роками компанія не тільки активно розвивалася, а й поглинала інші відомі бренди і концерни. Серед них – Aston Martin, Jaguar, Land Rover, Volvo та інші.

Цікава розробка – Ford C-Max Premium Energi Plug-in-Hybrid. Скромний, простий, але функціональний і бюджетний електрокар став набагато популярнішим в Європі, ніж в Америці. Практичний, зручний і компактний автомобіль легко вписується навіть в невеликі вулиці, не вимагає істотних ресурсів і радує приємним дизайном.

Тепер електрокари добралися і до України. Особливо популярна оренда Ford C-Max в Харкові, Одесі, Києві та інших великих містах.

Оренда Форд С-Макс в містах Харків, Одеса, Київ

Електрокар від Форд – своєрідний компактний міні-фургон. Він доступний в гібридному виконанні: в парі з бензиновим двигуном. Це забезпечує ще більшу ефективність на дорогах. Багато автомобілістів віддають перевагу прокату Ford C-Max Premium Energi Plug-in-Hybrid в Україні, адже цей автомобіль відмінно підходить для міських доріг.

  • Машина швидко розганяється, чутлива і проста в управлінні;
  • Два мотора в сумі дають 188 кінських сил;
  • Одного заряду вистачає на 32 км дороги, протягом яких спеціальний режим блокує тягу двигуна внутрішнього згоряння;
  • Ford C-Max Premium Energi їде гладко, тихо і швидко;
  • Лобове скло забезпечує хороший кут огляду;
  • При скромних для своєї конфігурації розмірах, машина досить містка для пасажирів;
  • Серед приємних плюсів – висока стеля і великі вікна;
  • «Розумна» система безпеки включає фронтальні і бічні подушки, подушки для голови, помічник гальмування, систему стійкості, захист замків, слідкування за відпрацьованими газами, поворотники на дзеркалах, чотириколісну АБС.

Компанія «Укр-Прокат» пропонує оренду Ford C-Max Premium Energi Plug-in-Hybrid в Україні за доступними цінами.

Питання та відповіді

Чи входить у вартість прокату Ford C-Max повний бак палива?

Так, у вартість оренди автомобіля входить повний бак палива, але і повернути авто потрібно з повним баком. В іншому випадку вартість повернення розраховується за тарифами, вказаними на сайті.

Чи можна замовити доставку Ford C-Max в певне конкретне місце?

Так, компанія «Укр-Прокат» надає можливість замовити автомобіль за конкретною адресою в межах міста. Здати авто можна і в інших містах. Для уточнення деталей звертайтеся до наших менеджерів.

Що робити у випадку ДТП?

Якщо ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду або знайшли несправність в орендованій машині, якомога швидше зв’яжіться з нашою підтримкою за цілодобовим номером міста, в якому брали авто. Наші консультанти нададуть подальші інструкції.

Чи можна виїжджати закордон на орендованому авто?

Ні, виїзд закордон на орендованому Ford C-Max заборонений.

Чи можна курити в автомобілі?

Ні, палити в орендованому автомобілі заборонено.

Дата публікації

7 людей
переглядають цей автомобіль