close menu

Прокат VW Polo в Україні

Одна з найпопулярніших, поширених і народних моделей VW – VW Polo. Простота поєднується з функціональністю, витонченість з надійністю, а краса з практичністю. Завдяки такому набору характеристик, машина користується попитом в усьому світі.

Історія бренду почалася в 1933-му році. Вже відомий на той час конструктор Фердинанд Порше зайнявся створенням простого і доступного міського автомобіля для кожної сім’ї. Близько року він опрацьовував концепцію і створював перші прототипи. Через жорсткі вимоги тестування зайняли кілька років.

У масовому виробництві перше брендове авто з’явилося тільки в 1937-му році. Але зате воно стрімко викликало фурор, так що вже протягом року підприємство змогло значно наростити виробничі обороти. Будувалися нові заводи і робочі приміщення. Навколо спроектували навіть окреме містечко. У Вольфсбурзі досі знаходиться головний офіс компанії.

Війна сплутала карти, але швидко реабілітуватися після неї допоміг мініатюрний і дешевий «жук». Згодом модельний ряд розширювався, а концерн знову набирав популярність, поки нарешті не вийшов на сучасний рівень.

Особливо популярна оренда VW Polo в Харкові, Одесі, Києві та інших великих містах.

Оренда Фольксваген Поло в містах Харків, Одеса, Київ

Багато автомобілістів віддають перевагу прокату VW Polo в Україні, адже цей автомобіль відмінно підходить для міських доріг.

  • Спочатку VW Polo вийшов в декількох комплектаціях. Всі їх об’єднував простий і лаконічний дизайн, комфортабельний інтер’єр і висока потужність.
  • Салон повністю адаптований під потреби водія і пасажирів. Всі сидіння регулюються. В наявності – різні відділення, підставки і ніші. У місткий багажник поміститься все необхідне.
  • Автоматична коробка оснащена спортивним режимом. Вона спрощує керування автомобілем, робить його більш чутливими, скорочує витрату палива, самостійно вибирає оптимальний момент для перемикання передач.
  • Потужний двигун культової моделі швидко розганяється і легко гальмує.
  • Якісна звукоізоляція забезпечує відмінне шумопоглинання навіть на високих обертах. У салоні завжди тихо.

Компанія «Укр-Прокат» пропонує оренду VW Polo в Україні за доступними цінами.

Питання та відповіді

Чи входить у вартість прокату VW Polo повний бак палива?

Так, у вартість оренди входить повний бак VW Polo. Але і повернути авто потрібно з повним баком. Якщо такої можливості немає, зв’яжіться з менеджером для обговорення індивідуальних умов. Вартість повернення машини з неповним баком розраховується за тарифами на сайті.

Чи можна замовити доставку VW Polo в певне конкретне місце?

Так, компанія «Укр-Прокат» надає доставку автомобіля в зазначене місце в межах міста. Всі деталі потрібно уточнювати у менеджера. Також можна домовитися про індивідуальні умови повернення: в іншому місті або в неробочий час. Всі тарифи вказані на сайті.

Що робити у випадку ДТП?

Якщо ви потрапили в дорожньо-транспортну пригоду або виявили в автомобілі несправність, терміново зв’яжіться з нами про цілодобовим номером в місті, в якому брали VW Polo в оренду.

Чи можна виїжджати закордон на орендованому авто?

Ні, виїзд закордон на орендованому VW Polo заборонений.

Чи можна курити в автомобілі?

Ні, палити в орендованому автомобілі заборонено.

Дата публікації

4 людей
переглядають цей автомобіль