close menu

Lviv Fashion Week – це великий проект міжнародного формату, який проводиться в кращих традиціях світових тижнів моди. Цього року він пройде в ювілейний двадцятий раз. Основна мета – підтримка молодих дизайнерів, відкриття нових горизонтів і створення можливостей для розвитку і просування актуальних українських брендів.

Вперше Lviv Fashion Week пройшов в 2008 році. Захід проводиться навесні та восени, і зараз це одна з наймасштабніших модних подій України і Східної Європи. Кожен сезон на Львівський Тиждень Моди з’їжджається більше 12 тисяч чоловік, серед яких і міжнародні гості: редактори, фотографи та інші гості, зацікавлені в індустрії. Це відвідувачі з Польщі, Білорусі, Угорщини, Хорватії, Словенії, Грузії, Латвії, Естонії, Вірменії, Ізраїлю, Іспанії, Італії та Франції.

Для дизайнерів Lviv Fashion Week пропонує різні робочі формати. Це і класичні покази на подіумі, і презентації в шоурумах, і унікальні програми в окремих локація. Для молодих талантів діє програма підтримки Brand Factory. Паралельно проводяться освітні заходи: лекції, майстер-класи, виступи експертів, обговорення та круглі столи.

В процесі задіяна не лише основна платформа Міжнародного аеропорту «Львів», а й інші локації по всьому місту, покликані привертати увагу городян і гостей до цікавих і знакових місць Львова.

Що нового принесе 20-й тиждень моди?

Новий сезон Львівського Тижня Моди вражає масштабом. Крім показів і заходів, пройдуть й інші події з сфер мистецтва і предметного дизайну. Це перетворює Lviv Fashion Week в величезний багатоцільовий майданчик з новим стороннім проектом Lviv Art Days.

Lviv Art Days – це аналог світових тижнів мистецтва, мета якого – реклама українських художників. Мистецтво буде представлено в різних іпостасях і з усіх ракурсів: графіка, живопис, кераміка, скульптура, робота по металу, відео-арти, перформанси.

Тиждень розпочнеться 25 жовтня з презентацій DIYA і Kateryna Karol & Synyava в просторі MolodoZeleno.

Учасники представлять колекції весна/літо 2019. Ще близько 30 брендів приєднаються до шоурума, де зможуть зустрітися безпосередньо зі своїми покупцями і пресою. А формат pop-up store дозволить гостям побільше дізнатися про сучасні українські бренди та придбати стильні та креативні дизайнерські речі.

Ще один цікавий аспект – програма українських парфумерів, куди увійдуть майстер-класи по вибору парфумів, створення ароматів, опрацюванню власних брендів і використанню парфумів як аксесуара для дизайнерських марок.

Як потрапити на Lviv Fashion Week?

Вхід на Lviv Fashion Week – за запрошеннями, які можна придбати онлайн. Вхід на дискусії, майстер-класи та лекції – за попередньою реєстрацією.

20-й Lviv Fashion Week пройде 26-28 жовтня. Серед учасників – A-LAB Milano, Bunt, Couture de fleur, DIYA, Eklectic, Ivanna Yukhymchuk, J.Perekriostova, Kristina Prokopiv, Kateryna Karol, K & M, Muzyka & Sas ateliers, Olena Levynska, Piccione Piccione, Oksana Piekna, THE LACE, Twins Design , vozianov, Zahara.

А щоб не турбуватися через побутові дрібниці та нікуди не запізнитися, орендуйте автомобіль у Львові. Великий і різноманітний автопарк компанії «Укр-Прокат» до ваших послуг!


6 людей
переглядають цей автомобіль