close menu

Аеропорт Одеси. Корисна інформація

Міжнародний одеський аеропорт знаходиться на південному заході міста. Від центру його відокремлює приблизно 7,5 км. Дістатися можна як на таксі, так і громадським транспортом.

  • У парковки навпроти аеропорту є автобусна зупинка. Інтервал – від 10 хвилин до півгодини.
  • Ще один варіант – тролейбус №14. Він з’єднує аеропорт Одеса з залізничним вокзалом. Дорога займає 35-40 хвилин. Зупинка знаходиться у термінального комплексу, відразу за автобусною.

Для автомобілістів передбачені дві стоянки. На першій безкоштовна зупинка – до 15 хвилин, на другий – до першої години. Скрізь є інформаційні стенди та інструкції з тарифами, порядком дії та оплати послуг.

Послуги аеропорту

Одеський аеропорт надає повний спектр послуг як для прибулих, так і для пасажирів, які очікують рейсу.

  • Кафе і ресторани. У затишному кафе є все необхідне: чай, кава, алкоголь та інші напої, сендвічі, випічка, десерти і морозиво. Працює воно цілодобово, так що в будь-який час скрасить очікування і прибуття.
  • Камера зберігання. На першому поверсі прямо біля залу прильоту міжнародних рейсів знаходиться цілодобова камера зберігання. Речі можна здати, незалежно від ваги, габаритів і упаковки. Не приймаються тільки токсичні, вогненебезпечні, вибухові речовини, зброя, коштовності, гроші, документи та швидкопсувні продукти.
  • Пакування багажу. У центральному залі очікування біля головного входу багаж упакують в плівку, щоб не забруднити й не пошкодити валізу під час перевезення, а також щоб уникнути її умисного або випадкового розкриття.
  • VIP-зал. Це окрема комфортна територія з безкоштовним інтернетом, міським та міжміським зв’язком, переговорною кімнатою, баром, терміналом електронних платежів та іншими послугами. В наявності пункт індивідуальної реєстрації та оформлення, прикордонного та митного контролю, завантаження і вивантаження багажу. Співробітники компанії можуть провести пасажирів аж до борту на окремому транспорті або зустріти по прибуттю.
  • Кімната для пасажирів з дітьми. У лівому крилі на другому поверсі обладнана спеціальна кімната для пасажирів з маленькими дітьми. Тут можна провести все гігієнічні процедури, погодувати дитину або просто відпочити в очікуванні, скориставшись яскравим манежем. Кімната – повністю безкоштовна, але потрібно пред’явити квиток на поточну добу.

Додаткові можливості

Аеропорт Одеса піклується про створення комфортних умов для всіх пасажирів. Всюди встановлені пандуси і поручні. У міжнародному залі вильоту обладнана спеціальна вбиральня. При необхідності, співробітники компанії супроводжують маломобільних пасажирів протягом усього перебування на території аеропорту.

На першому поверсі знаходиться медпункт. Для очікування рейсів можна скористатися окремими кімнатами. Співробітники допоможуть з реєстрацією, прикордонним і митним контролем та оформленням багажу. Для транспортування з терміналу в салон або назад обладнаний спеціальний амбуліфт. Він підходить для всіх повітряних суден і розрахований на чотирьох чоловік з реанімаційним обладнанням. Всі необхідні консультації можна отримати у будь-якого представника аеропорту.

А якщо вам потрібно орендувати автомобіль з аеропорту Одеси і для подальшої подорожі, звертайтеся до нас! Компанія «Укр-Прокат» надає величезний вибір транспортних засобів різних класів, марок і місткості.


5 людей
переглядають цей автомобіль