close menu

Ми так звикли до технологій, що вже практично не звертаємо на них уваги. Те ж саме стосується і автомобілів. Щодня десятки виробників займаються розробкою нових опцій і функцій, щоб життя автомобіліста було ще комфортнішим. Ми в «Укр-Прокат» вже проаналізували, без яких дрібниць неможливо обійтися в наші дні.

  1. Кондиціонер і обігрівач. Так просто, і так очевидно. Складно уявити своє життя без кондиціонера в літніх пробках на сонці. А взимку без обігрівача з нашим кліматом в машину можна було б взагалі не сідати.
  2. Автоматичний підіймач скла. Ще не так давно ця опція була тільки в обраних дорогих моделях, а тепер вона доступна всім. Всього одна клавіша замінює ручку, яку потрібно довго крутити, і яка може ще й заїдати.
  3. Камера заднього виду. Спочатку вона може здатися зайвою розкішшю. Але насправді це спонсор цілого бампера і кришки багажника, а ще – безцінна допомога при паркуванні. Камера допомагає помітити пішохода, який несподівано намагається прослизнути, і попереджає про інші перешкоди, які просто не видно в дзеркало.
  4. Навігатор. З тих пір, як навігаційні системи увійшли в наше життя, без них не обходиться ніхто. Ваше місце розташування синхронізується з інформацією супутників, і ви можете завжди чітко знати, де ви є, куди рухаєтесь і як скласти оптимальний маршрут. Той же навігатор попереджає про пробки, ремонтні роботи або інші проблеми на дорозі. Якість сучасних навігаторів тільки зростає, і зараз вони безпомилково працюють практично в будь-яких куточках світу.
  5. Парктронік. Ще одна безцінна дрібниця для акуратної парковки. Це спеціальний радар, який уловлює відстань між бампером і найближчим об’єктом. Якщо стає занадто близько, парктронік подає звуковий сигнал. Особливо це цінно для дрібних і непомітних перешкод, на кшталт бордюрів. Якщо парктроніка не було в початковій комплектації авто, його легко встановити самостійно.
  6. Система стабілізації курсової стійкості. Це вже більш складна система, але вона дуже цінна в наших широтах з мінливим кліматом. Зокрема, вона запобігає бічному ковзанню в сніжні дні і попереджає заноси машини.
  7. Підігрів сидінь. Ще одна приємна дрібниця для зимових поїздок. Якщо зима видалася холодною, більше не доведеться постійно мерзнути, поки авто прогріється. До речі, крім підігріву сидінь є ще підігрів дзеркал і керма, але ці функції не такі важливі. А ось сидіннями рекомендуємо не нехтувати, якщо ви багато часу проводите за кермом. Як шкідливо сидіти на крижаній шкірі, розповість будь-який медик.
  8. Очистка фар. Ще одна не дуже очевидна, але дуже корисна функція для країн з вираженою сезонністю, як у нас. Восени і навесні під час дощів фари постійно в бризках, як і лобове скло. По суті, система самоочищення – це ті ж двірники, тільки поменше.

З інших корисних і приємних дрібниць рекомендуємо звернути увагу на системи моніторингу сліпих зон, електропривод бокового дзеркала, безключевий доступ і «розумні» подушки безпеки, які адаптуються під вагу і зріст людини.


6 людей
переглядають цей автомобіль