close menu

Львів – туристичної серце Західної України, а можливо і всієї країни. Місто славиться неповторною атмосферою, де історичний дух тісно переплітається з сучасними трендами. Розповідаємо про особливості, які стали справжньою візитною карткою Львова!

Львівський шоколад

Львівський шоколад відомий не тільки по всій Україні, а й за її межами. У Львові йому присвячені фестивалі, конкурси і виставки. Ви знайдете безліч магазинчиків з солодощами ручної роботи і навіть можете спробувати власні сили у приготуванні. А різноманітність смаків і начинок для цукерок вже давно неможливо перерахувати. У сувенірних магазинах і майстернях шоколаду можна знайти майже всі знакові пам’ятки Львова – а точніше їх зменшені солодкі копії.

Львівська кава

Кавові традиції у Львові – одні з найстаріших в Україні, і їм вже більше трьохсот років. Численні городяни розбираються в сортах, обсмажуванні і способах приготування не гірше за кращих європейських барист. На кожному розі на вас чекають тематичні кав’ярні, на противагу звичним однотипним мережам великих міст. Кава – справжній ритуал у Львові, і тут з нею пов’язані десятки історій і легенд. Є навіть справжня кавова копальня. І, звичайно ж, до неї додаються бездоганні десерти і штруделі, які кухарі освоїли досконало.

Гастрономічний туризм у Львові

Гастрономічний туризм у Львові розвинений ледь не краще за екскурсійний. Тут так багато колоритних закладів з національною кухнею і її творчими інтерпретаціями, що спробувати все не вдасться і за десяток поїздок. Культура ресторанів знаходиться на принципово іншому рівні, і відвідування закладу за враженнями цілком можна прирівняти до походу на виставку або в музей. Практично у кожного, навіть маленького ресторанчика – своя історія, свої коронні страви та особливі фішечки в приготуванні, подачі або оформленні. На окрему увагу заслуговує локальний алкоголь – настоянки, наливки та крафтове пиво.

Музеї і визначні пам’ятки Львова

Весь Львів можна назвати музеєм під відкритим небом. В історичному центрі така концентрація пам’яток, що кожна побачена будівля напевно виявиться яким-небудь пам’ятником. Львів – місто цікавих тематичних міні-музеїв. Наприклад, музей шоколаду, пивоваріння, аптеки або пошти. А на те, щоб об’їхати всі визначні пам’ятки в околицях, піде кілька тижнів. Саме тому ми рекомендуємо орендувати машину для дослідження Львова та області. Тим більше, в автопарку «Укр-Прокат» є варіанти на будь-який смак!

Львівські фестивалі

Львів – місто-свято, в якому постійно щось відбувається. На головній площі і біля Оперного театру постійно проводяться ярмарки та фестивалі – святкові, гастрономічні, кавові, шоколадні, фольклорні, історичні, літературні, музичні, всіх і не злічити. Прямо на вулицях організовують концерти і спектаклі, вибудовують сцени, проводять майстер-класи, квести і костюмовані екскурсії. Розваги знайдуться для дітей і для дорослих, незалежно від віку та вподобань. А деякі з великих львівських фестивалів вже давно привертають гостей і учасників з усієї Європи.


3 людей
переглядають цей автомобіль