close menu

Не дарма Одесу називають українською перлиною. Місто з неповторним духом, місто-свято і місто-гостинність – все це про Одесу. Кожен може відчути себе, ніби весь цей час тут чекали саме на нього. Щоб встигнути осягнути неосяжне, ми рекомендуємо заздалегідь підібрати зручну машину в автопарку «Укр-Прокат». А поки розповідаємо про головні особливості, які прославили Одесу на весь світ!

Одеський колорит

Спочатку Одеса була дуже багатонаціональною. Тут селилися українці, німці, євреї, молдавани, греки, поляки, албанці, гагаузи – і це далеко не все. Причина проста: сюди з’їжджалися молоді та амбітні авантюристи, залучені обіцянкою імператриці Катерини II не обкладати їх податками. До сих пір Одеса так і залишилася авантюрним і безтурботним вінегретом культур та традицій. Пам’ятки міста такі ж незвичайні і еклектичні: монументальні Потьомкінські сходи, помпезний Оперний театр, загадкові катакомби, зелені парки і траса здоров’я.

Нові знайомства в Одесі

Здається, у кожного жителя України є «той самий приятель з Одеси». А все тому, що одесити дуже товариські і доброзичливі. Тут регулярно проходять різноманітні тематичні сходки, рекордна кількість клубів за інтересами, а друзів можна знайти, просто вийшовши на прогулянку. Невимушено розговоритися з незнайомцем в черзі або в парку, а вже через годину пити разом каву – нормальна практика.

Одеська кухня

За рахунок вигадливого змішання культур, кухня в Одесі така ж незвичайна. Форшмак, цимес, яблучні вертути, биточки з тюльки, ікру з синіх – все це потрібно пробувати саме в Одесі. У гастрономічних традиціях переплітаються відгомони єврейської, грецької і вірменської кухні. Особливої ​​уваги заслуговують всі сорти і види риби, адже Одеса знаходиться прямо на березі моря. Наприклад, чорноморська камбала або одеські бички.

Вечірники і клубне життя в Одесі

В Одесі постійно вирує життя, проводяться великі концерти, приїжджають закордонні зірки і проходять вечірки. Музика в клубах у моря не змовкає до ранку. Чого варта одна Аркадія – курортний район з однойменним пляжем. Саме тут знаходиться більшість дискотек і нічних ресторанів, які працюють з травня до середини осені і розташовуються прямо під відкритим небом. Тут же знаходяться кращі готелі та санаторії.

Привоз в Одесі

Привоз – невід’ємна складова того самого одеського колориту. До сих пір тут можна купити буквально все на світі. Раніше авантюрних покупців приваблювали речі, які не можна було купити більше ніде. Адже, як відомо, вся контрабанда робиться в Одесі на Малій Арнаутській вулиці. А потім – з’являється на Привозі. Сучасний Привоз – це нескінченні жарти і анекдоти, експресивні торги та своя неперевершена одеська мова.

Одеса – приморське місто

Було б несправедливо проігнорувати той факт, що Одеса – місто приморське. Але при цьому вона зовсім не схожа на тихі маленькі містечка, створені для сімейного релаксу. Це велике місто з інфраструктурою великого міста: магазинами, торговими центрами, розвагами на будь-який смак. Обов’язково варто відвідати порт, щоб подивитися, наскільки цікаве портове життя. Зрештою, Одеса – місто моряків. Саме тут знаходиться Національний морський університет – унікальна установа для України.


2 людей
переглядають цей автомобіль