close menu

Своєю популярністю автопрокат у значній мірі зобов’язаний підприємцям. Саме бізнесмени підняли репутацію, а з нею і попит на послуги перших прокатників в США після Сухого Закону. А пізніше – після авіаційного буму, адже без трансферу вже тоді було важко обійтися.

І зараз юридичні особи активно орендують машини для найрізноманітніших завдань:

  • Орендований автопарк для корпоративних потреб вирішує питання перевезення співробітників. При цьому не доведеться піклуватися про обслуговування та утримання машин.
  • Якщо компанія активно розвивається, у неї постійно змінюються вимоги і ростуть стандарти. Згодом може докорінно змінюватися фірмовий стиль і позиціонування. Тому навіть при наявності ресурсів, формувати при таких умовах корпоративний автопарк важко. А ось орендні машини можна змінювати.
  • Автомобілі орендують для відряджень і ділових поїздок. Не завжди є можливість відправитися на власній машині. Та й не кожна власна машина для цього підходить, адже буде не дуже зручно розсікати по містах на громіздкому сімейному позашляховику.
  • Банальна економія – один з найвагоміших приводів оренди. З метою оптимізації витрат власники бізнесу уникають не найпотрібніших великих витрат, на зразок покупки авто.
  • Для сезонного бізнесу взагалі не має сенсу заводити власний автопарк, адже під час простою потрібна парковка і обслуговування. Все те, чим ми зазвичай займаємося самостійно.
  • Оренда – відмінне рішення, якщо вам потрібен трансфер до аеропорту або до готелю. Наприклад, щоб прийняти партнерів або відправитися в закордонну поїздку.
  • Ще один привід орендувати машину – корпоративні заходи, прийоми, виставки та інші відповідальні події. Якщо на першому плані презентабельність і враження – ефектний орендований автомобіль стане відмінною візитною карткою при мінімальних вкладеннях.

Переваги оренди автомобілів для юридичних осіб

Крім того, що свій автопарк вимагає величезних вкладень, вагомих навіть для великого бізнесу, його потрібно обслуговувати. Ситуація, коли вся робота встає з-за поломки машини, неприпустима. У випадку з орендою це виключено. Навіть якщо щось несподівано вийде з ладу, ви тут же отримаєте машину на заміну.

При утриманні автопарку потрібно, щоб хтось постійно за ним стежив. Це парковка, охорона і фахівець, який буде стежити за тим, щоб всі машини за графіком проходили техогляд, відправляти їх на ремонт і забирати, контролювати рівень палива і ще багато дрібних побутових завдань. Ми беремо такі турботи на себе.

Якщо крім автомобіля потрібен ще й водій, оренда теж вирішує це питання. Ми пропонуємо цю послугу чітко на той термін, що вам потрібен. Тому не доведеться утримувати ще і штатних співробітників.

Якщо ви зважилися орендувати автомобіль для юридичної особи, ми в «Укр-Прокат» готові допомогти! У нас великий автопарк різних моделей і класів – для будь-яких бізнес-задач. Забронювати машину можна заздалегідь, а на тривалу оренду діють хороші знижки. При необхідності можете окремо замовити трансфер стандарт, бізнес або VIP класу.


6 людей
переглядають цей автомобіль