Зв'яжіться з нами цілодобово
UA

Чим знаменитий Київ

Всі знають Київ, як столицю України. Але це далеко не єдине, чим знамените старовинне місто. Можна нескінченно говорити про його визначні пам’ятки, повністю оглянути які не вистачить і кількох тижнів. Але на цей раз ми хочемо розповісти про ті самі фішечки та особливості, які надають Києву його особливого колориту і стали його візитною карткою в світі!

Фунікулер

Фунікулер – один з найцікавіших символів Києва, який відразу після своєї появи зі звичайного транспорту перетворився в справжню пам’ятку. Перший рейс фунікулер зробив ще в 1905 році, а до тих пір люди змушені були добиратися з Нижнього міста у Верхнє по сотням старих дерев’яних сходів.

Київський торт

Звичайно ж, не можна обійти стороною цей символ міста. Київський торт купують на сувеніри, везуть в інші міста і країни. Рецепту вже понад 50 років, і навколо нього крутиться якась неможлива кількість чуток. За найпопулярнішою легендою це була помилка працівників фабрики Карла Маркса, які намагалися замаскувати її і видати за новий рецепт. Хіба тоді хтось міг припустити, чим все обернеться?

Котлета по київськи

Говорячи про гастрономічний Київ, не можна не згадати і цей рецепт, який давно люблять по всьому світі. Тепер французи і американці сперечаються, кому першому спала на думку така ідея. А українські кухарі продовжують завертати ароматне вершкове масло з травами і спеціями в ніжне куряче філе.

Київські мурали

Можна як завгодно ставитися до творчості художників-муралістів, але з 2014 року Київ став одним з найбільших європейських центрів муралів. Величезні картини зустрічаються в найнесподіваніших місцях – покинутих двориках, в глибині спальних районів або практично за межами міста. У проекті беруть участь відомі художники з Іспанії, Аргентини, Австралії, Португалії та інших країн. Ентузіасти давно зібрали карту робіт. Але не скрізь можна зручно дістатися громадським транспортом. Тому, щоб встигнути об’їхати хоча б найцікавіші з них, рекомендуємо підібрати автомобіль в автопарку «Укр-Прокат»!

Києво-Печерська Лавра

У Києві величезна кількість релігійних святинь, але Лавра – по-справжньому унікальна. Монастирський комплекс внесений до списку спадщини ЮНЕСКО, і щорічно його відвідують близько 45 мільйонів туристів з усього світу. Крім надземної частини особливу цінність представляють печери. Історія Лаври почалася в далекому 1051 році саме з них.

Андріївський узвіз

Складно уявити туриста, яка не викроїть кілька годин для прогулянки Андріївським узвозом. Крім безцінної історичної та культурної складової, театру і будинку-музею Булгакова тут можна купити найцікавіші автентичні сувеніри, пройтися до вулиці художників, побачити старовинну Андріївську церкву або загорнути на психоделічну Пейзажну алею. До речі, є легенда, яка свідчить, що раніше на місці Києва було море. І воно знову заллє столицю, коли пролунає дзвін Андріївських дзвонів. Саме тому Андріївська церква – єдина в місті, на якій немає жодного дзвону.


2 людей
переглядають цей автомобіль