close menu

Відразу після вибору маршруту подорожі виникає наступне питання: як їхати та де ж жити. Із транспортом та дорогою ми вам допоможемо! В автопарку «Укр-Прокат» у Львові ви зможете орендувати автомобіль будь-якої місткості та для будь-яких задач! А от квартира або готель – вічна дилема, добре знайома мандрівникам. Спробуємо розібратися по пунктах.

За і проти готелів

Готелі переважно сконцентровані в популярних туристичних місцях, тому ймовірність помилитися з розташуванням – мінімальна. Основні переваги:

 • Налагоджена інфраструктура і постійний зв’язок з рецепцією;
 • Відсутність проблем з приготуванням їжі та прибиранням, заміна білизни;
 • Наявність охорони, сейфів, камер зберігання;
 • Додаткові пропозиції: трансфер, ресторан, СПА, дитячі аніматори, салони, фітнес-клуби та магазини;
 • Цікаво виглядають тематичні готелі, бутік-готелі та готелі з видом на пам’ятки.

Але вибір завжди обмежений – в будь-якому місті їх помітно менше, ніж квартир. Привабливі номери дорожчі, а численні послуги доведеться оплачувати окремо. В готелі складніше усамітнитися, адже є персонал та інші відвідувачі. Навіть з найкращою звукоізоляцією немає такого відчуття «свого» будинку, як в квартирі. Та обов’язково заздалегідь дізнайтеся, чи є у вашому готелі парковка!

Особливості подобової оренди

Подобова оренда квартир стає популярнішою з кожним роком. Це перевірений спосіб заощадити та відчути себе справжнім корінним жителем в новому місті. Ви зможете домовитися про особливі побажання, розслабитися та відпочити з дороги в невимушеній атмосфері.

Всі квартири різні: відрізняються меблі, технічне оснащення, ремонт, стан, стилістика оформлення, планування, гамма кольорів та маса інших індивідуальних дрібниць. Готелі значно більш уніфіковані, тому в них ви ніколи не зможете підшукати варіант настільки під себе та свої уявлення про комфорт.

 • Навіть ексклюзивний дизайнерський ремонт в елітному районі обійдеться дешевше такого ж ексклюзивного люкса в готелі.
 • Ви можете вибрати студію, одно-, дво-, трикімнатне житло та навіть більше.
 • У сусідній кімнаті не буде інших мешканців, вам не доведеться розбиратися з ключами, годинами роботи рецепції та іншими організаційними проблемами.
 • Квартири повністю обладнані всією необхідною побутовою технікою. Наявність кухні дозволяє заощадити на ресторані чималі суми.
 • Якщо у вас велика компанія або сім’я, квартира на кілька кімнат – єдиний вигідний і зручний варіант. А заодно ви зможете запрошувати гостей і навіть залишити їх на ніч.
 • Уже обрали конкретний район? Квартир в ньому напевно буде більше, ніж готелів. Особливо якщо це не центральні вулиці.
 • Орендарі цінують квартири за домашню обстановку, яку неможливо відтворити в стриманих стерильних готелях.
 • При тривалій оренді орендодавці іноді пропонують вигідні знижки або інші приємні бонуси. До того ж, із власником завжди можна поторгуватися.

Тож що ж обрати?

Номер в готелі – простий і перевірений варіант зі своїми перевагами. Але чим цікавіший, комфортніший та затишніший готель – тим стрімкіше зростає ціна. Вартість квартир подобово нижча навіть при однаковій якості ремонту і близькому розташуванні. Саме у своїй орендованій квартирі ви зможете відчути себе вдома і сповна насолодитися відпочинком.


2 людей
переглядають цей автомобіль