close menu

Міжнародний львівський аеропорт ім. Данила Галицького розташований на південному заході міста. Одна з головних його переваг – зручна локація. До центру всього 15 км, до залізничного вокзалу – 5,6, а до автостанції – 5,5 км.

Між аеропортом і вокзалом регулярно курсує спеціальний експрес. Також можна скористатися міським транспортом: автобусами і тролейбусами. Зупинка так і називається: «Аеропорт. Термінал А».

Власне авто можна залишити на облаштованій парковці на 238 місць. Перші 15 хвилин очікування – безкоштовно.

Кафе і ресторани

У терміналі А є кілька кафе і ресторанів на будь-який смак. Кафе Чао на першому поверсі знаходиться у вільному доступі. На третьому – в зоні внутрішніх рейсів. Кухня тут найрізноманітніша, а обслуговування максимально швидке. Вже тут можна спробувати автентичну галицьку випічку, а також повноцінні обіди з першого, другого і десерту.

У зоні міжнародний вильотів – фуршет від тієї ж мережі Чао. Тут демократичні ціни, великий вибір напоїв та коктейлів та різноманітні страви, які готуються прямо перед пасажиром. Весь персонал володіє англійською.

Вероніка – ще одне затишне кафе, в якому можна з задоволенням скоротати час. Тут апетитні гарячі страви, від супів до гриля і паельї. Однойменна кондитерська фабрика відома навіть за межами України. Всі солодощі готуються вручну за старовинними австрійськими рецептами.

Магазини

В аеропорту є магазин преси, в якому також можна придбати закордонні видання, книги, товари в дорогу, товари для відпочинку, сувеніри, снеки і напої, сигарети, дитячі іграшки та інші корисні дрібниці. Тут же можна купити батарейки і поповнити рахунок.

Поблизу знаходиться одна з найбільш знакових львівських мереж – «Львівська майстерня шоколаду». Тут можна придбати цукерки, фігурки, набори, плитки та кави з собою в подарунок. Або ж відпочити після виснажливої ​​дороги.

Бізнес-зали

Для спокійного і комфортного відпочинку облаштовані бізнес-зали. Ними ж можна скористатися, щоб вирішити робочі питання під час очікування рейсу. Там є конференц-зал, окремі переговорні кімнати, комп’ютери і техніка, інтернет, свіжа преса, бар і фуд-корт. Є окремі зали для пасажирів внутрішніх та міжнародних рейсів.

Багаж

Валізи і сумки можна обернути еластичною плівкою. Це займе не більше хвилини, зате гарантує збереження речей. Пакувальний пункт знаходиться в терміналі А прямо біля стійок реєстрації на міжнародні рейси.

У зоні прильоту навпроти інформаційного стенду знаходиться цілодобова камера зберігання. Багаж приймається будь-який, крім швидкопсувних товарів, а також токсичних, вибухонебезпечних і пожежонебезпечних речовин.

Додаткові послуги

У львівському аеропорту функціонує послуга експрес-проходження всіх етапів. Вона передбачає персональний супровід аж до трапа або від нього. Можна навіть замовити індивідуальний транспорт.

У терміналі А працює банківське відділення ПУМБ, а також встановлені банкомати інших банків. Тут можна поміняти валюту і зробити будь-які інші операції.

А якщо вам потрібно орендувати автомобіль до аеропорту у Львові або прямо з нього, звертайтеся до нас! Компанія «Укр-Прокат» з легкістю в цьому допоможе!


3 людей
переглядають цей автомобіль