close menu

З кожним роком в автомобілях з’являється все більше корисних функцій, про які років п’ять тому не можна було навіть мріяти. Ми в Укр-Прокат в Києві постійно стежимо за новинками, що оснащувати наш автопарк всім необхідним. А поки хочемо поділитися найцікавішими знахідками останніх сезонів!

  1. Датчик втоми визначає стан водія за фізичними параметрами, способом керування та іншими зовнішніми чинниками. Після періоду навчання та адаптації він безпомилково визначає, коли вам точно пора відпочити для власної безпеки. Особливо ці системи вже полюбили BMW і Mercedes-Benz.
  2. Автоматичне відкриття багажника спрощує життя в подорожі, під час шопінгу і переїздів. Різні виробники використовують спеціальні датчики руху або сигнали зі смарт-ключа. Але суть залишається тією ж: якщо ваші руки зайняті пакетами або валізами, не потрібно намагатися вивернутися так, щоб відкрити багажник і нічого не впустити.
  3. Honda і кілька інших виробників випереджають час та вигадали вбудовувати в салон пилосос! Звичайно ж, це не домашній агрегат, а вакуумний пилосос для салону. Спочатку здається, що це примха. Але кожен, хто хоч раз стикався з хімчисткою машини зсередини, знає, як це довго і виснажливо. Зі спеціальним пилососом не потрібно купувати додаткову техніку. Він вже вбудований в інтер’єр так, що не заважає і не займає місце. Будь-яке забруднення можна прибрати відразу і без проблем.
  4. Огляд на 360 градусів поступово доповнює і без того корисні камери заднього виду. Кілька камер чудово виручають при парковці і під час руху. Найсучасніші оснащені датчиками, які сигналізують водієві про будь-яку небезпеку, перешкоди або істотні зміни ситуації на дорозі.
  5. Інноваційні автокрісла з кожним роком обростають додатковими функціями. Всі вони спрямовані на те, щоб водій комфортніше почував себе в тривалих поїздках і не мучився від проблем зі спиною. Заради цього компанія Nissan навіть об’єдналася з NASA для розробки сидіння, яке підтримує природну позу і амортизує будь-які рухи машини. А Mercedes до стандартних функцій обігріву і охолодження додали ще й масаж.
  6. Гідрофобні вікна особливо актуальні в наших широтах з мінливим кліматом. Спеціальне покриття відштовхує вологу від дощу і снігу, а значить – немає бруду і плям. Видимість стає набагато кращою, і не потрібно витрачатися на додаткові спреї, очисники та захист скло. До речі, сонцезахисні покриття теж еволюціонують з кожним роком.
  7. Полегшені метали при проектуванні кузовів машин дозволяють знизити вагу. Кілька військових розробок в автомобільній промисловості – і ось Honda вдалося полегшити свій позашляховик більше, ніж на 300 кг! А це зручність, зносостійкість, простота управління і менша витрата палива.
  8. Розпізнавання світлофорів – цікава опція, коли програма точно передбачає, яке світло зараз загориться. Розробники Audi прорахували, що якщо синхронізувати всі світлофори з автомобільною електронікою, кількість заторів скоротиться в рази. Суть в тому, що програма розраховує для водія оптимальну швидкість, щоб комфортно пройти всі світлофори. Відмінне доповнення для сучасних навігаторів, що вибудовують оптимальний маршрут!

2 людей
переглядають цей автомобіль