close menu

Було б дуже дивно не використовувати можливості сучасних смартфонів, щоб зробити будні автомобіліста комфортнішими і приємнішими. Зараз з’явилося дуже багато додатків, і про деякі з них ми в Укр-прокат хочемо сьогодні розповісти!

  1. «Дія». Цей український додаток дозволяє користуватися електронним водійським посвідченням і свідоцтвом про реєстрацію. Щоб отримати цифрові версії документів, потрібно зареєструватися та авторизуватися. В основному, далі система сама підтягне всі дані за допомогою Bank ID.
  2. «Штрафи UA». Ще один зручний вітчизняний додаток, на цей раз – для управління штрафами і оплати. Більше не потрібно шукати банківське відділення. Досить зареєструватися і верифікувати свої дані. Тут же можна зручно розрахувати страховий поліс.
  3. «Parking UA». Додаток для швидкої безготівкової оплати за паркування. Програма сама визначає ваше місцезнаходження, і для розрахунку достатньо кількох кліків. Крім того, можна подивитися розцінки і наявність місць на найближчих стоянках, відстежувати і продовжувати час паркування, тощо.
  4. «ПДР України». Як очевидно з назви, в програмі містяться всі актуальні правила дорожнього руху України. Хороша шпаргалка для водіїв-новачків. Тим більше, тут є зручні тести, і навіть не потрібно підключення до інтернету.
  5. Google Maps. Вірний помічник в складанні маршрутів і переміщенні по місту. Це не кращий варіант для тривалих подорожей по пересіченій місцевості, тому що для Google Maps потрібен хороший зв’язок. Але для побудови маршрутів по місту складно знайти ліпший варіант.
  6. Maps.Me. Головна перевага цієї програми з картами в тому, що вона працює без інтернету. Тому найкраще поєднати її разом з Google Maps і використовувати по ситуації. Для складання маршруту точно так же досить задати початкову і кінцеву точку.
  7. Waze. Третій зручний додаток для планування маршрутів, знову по місту і за умови стабільності зв’язку. Його перевага порівняно з Google Maps в тому, що дані оновлюються регулярно і в реальному часі самими водіями. Тут можна знайти інформацію про дрібні пробки, аварії, поліцейські пости, камери, тощо.
  8. Toplyvo Ua. Дуже корисна розробка, за допомогою якої можна купувати паливо за оптовими цінами. З партнерами ви можете ознайомитися прямо в додатку. Серед них є Motto, Chipo, Shell і Glusco. Крім того, можна ділитися талонами з іншими користувачами буквально за кілька хвилин. А ще – зручно контролювати витрату палива і оплачувати дорожні збори під час подорожей.
  9. Car Scanner ELM OBD2. Це програма для визначення неполадок автомобіля. Відмінний варіант, якщо поблизу немає автосервісу. Крім того, можна відстежувати витрату палива та інші нюанси. Звичайно, це не замінить повноцінний техогляд, але це відмінний додатковий інструмент для автомобілістів, які люблять повністю контролювати ситуацію.
  10. «Мій Авто». Популярний додаток серед користувачів айфонів дозволяє збирати статистику і вести облік у вигляді зручних таблиць і графіків з резервними копіями. Можна відстежувати ресурс запчастин, витрату палива, пробіг шин і багато інших показників. Крім того, є нагадування про продовження страховки, плановий ТО і подібні завдання.

5 людей
переглядають цей автомобіль