close menu

З наближенням пори відпусток, кожен намагається обрати для себе кращу можливість для найцікавішого та найкомфортнішого відпочинку. Одна з найкращих, хоч і не надто оригінальних ідей – сісти в автівку та вирушити у подорож. Адже в нашій країні є безліч чарівних місць, які варто хоча б одного разу побачити на власні очі!

Запрошуємо до подорожі Заходом України

Попри те, що автотуризм існує близько ста років, у нашій країні він набув неабиякої популярності лише в останні десятиріччя. Заважала і якість доріг, і не надто високий клас доступних автомобілів. Але часи змінюються, тож варто оцінити всі переваги такого відпочинку. А перед усім, це – свобода у темпі пересування та вибору маршруту, тим паче, якщо подорожуєте з родиною. Можна в будь-який момент зупинитись, перепочити, помилуватися краєвидами та зробити пам’ятні фото.

Подорож у авто гарантує максимальний комфорт. Адже є можливість взяти все необхідне – запас одягу, обладнання для фотозйомки, важливі ліки або будь-яке туристичне спорядження! Але, найголовніше, подорож на авто, власному або орендованому – це завжди неймовірна пригода, яку ви ніколи не забудете, а будете згадувати з теплою усмішкою.

Куди їдемо?

Ймовірно, це найскладніше питання, яке доведеться вирішити. Чому це складно? Бо наша країна – це просто безліч неперевершених краєвидів, таємничих замків, загадкових печер, могутніх фортець та інших природних див або пам’яток архітектури, які вам захочеться побачити.

  1. Чи не бажаєте відвідати Північну Буковину? Подорож до Чернівців принесе вам неабияке задоволення! Неодмінно огляньте неперевершений архітектурний ансамбль Резиденції митрополитів Буковини та Далмації. І, звичайно, просто прогуляйтеся містом та помилуйтеся довершеною красою його архітектурних ансамблів, що збереглися у майже недоторканому вигляді.
  2. Завжди цікавились воєнно-фортифікаційними спорудами? Тоді вам варто прямувати до Тараканівського форту, що розташований Рівненській області. Збудований у XIX сторіччі, він відрізняється складною системою різнорівневих підземних лабіринтів, ДОТів, переходів. Атмосферні фото – гарантовані!
  3. А ось, якщо бажаєте «все і зразу», приїздіть у Кам’янець-Подільський! Це абсолютно чудове місто є одним з найпопулярніших центрів туризму. І не дивно: до вашої уваги – галереї, музеї, архітектурні пам’ятки та антикварні крамнички, де ви придбаєте чудові сувеніри для друзів.
  4. Бажаєте доторкнутися до вікових святинь? Приїздіть до Хмельницької області та відвідайте відновлений на узбережжі Дністра скельний монастир. Згідно з місцевою легендою, його засновником є Антоній Печерський, а закладений він був навіть раніше від всесвітньо відомої Печерської Лаври.
  5. А якщо вас цікавить самобутня культура Закарпаття, варто побувати у Національному природному парку «Синевир» на березі річки Колочави, де розмістилося аж 90 музеїв та близько 20 історичних пам’яток.

Відсутність власного авто – ще не привід відмовляти собі у захоплюючих подорожах Заходом України. Взявши авто на прокат, ви забезпечите собі неперевершені враження та максимальний рівень комфорту.


3 людей
переглядають цей автомобіль