close menu

Міста, які варто відвідати в «День міста»День міста – особливе святкування, в якому завжди відбивається місцевий колорит, дух і атмосфера. Саме тому побувати в нових містах так цікаво саме в такий момент.

До того ж, в цей час постійно проводяться різні концерти, заходи, фестивалі, виставки та інша культурно-розважальна програма, так що нудьгувати точно не доведеться.

Львів

У Львові, якому вже понад 760 років, день міста проходить з усім властивим колоритом. Святкують його в перші травневі вихідні.

Серед традицій – вуличні постановки, фестивалі, галасливі розваги. Хоча Львів – порівняно невелике місто, святкування проходить в декількох локаціях. Регулярно проводяться і тематичні заходи, костюмовані ходи, гастрономічні фестивалі.

Львів – одна з головних туристичних перлин України, так що тут вже точно буде чим зайнятися.

Одеса

Як історія Одеси не схожа на історію інших міст, так і святкування її дня 2 вересня відрізняється неповторною атмосферою.

Ще раніше тут постійно проводилися пишні бали та масові народні гуляння. В Одесі завжди розумілися на святах і вміли до них готуватися.

Серед популярних розваг – концерти відомих та не дуже виконавців, карнавали, перформанси та театралізовані вистави, костюмовані змагання, вогняне і водне шоу, багато іншого. І все це – з властивим Одесі гумором.

Київ

День Києва завжди відзначається з особливим розмахом, а святкування триває кілька днів. Відзначають його в останні вихідні травня.

У центрі, на Андріївському узвозі, Пейзажній алеї та на Подолі постійно проводяться заходи, концерти, фестивалі. На центральних вулицях – святкові ходи і різноманітні міжнародні змагання. Наприклад, велогонка Race Horizon Park за участю команд з різних країн і навіть паралімпійців.

З 1984-го року на Андріївському узвозі проводиться Вернісаж. Фестивалі музики, танців, гастрономічні заходи розосереджені по всьому місту. На головній сцені – виступи колективів, оркестрів, сучасна електронна музика, джаз.

Дніпро

День Дніпра традиційно відзначають у другі вересневі вихідні. Зараз місту вже понад 240 років. Повсюди проводяться святкові заходи. Для цього навіть частково перекривається автомобільний рух і змінюється схема роботи громадського транспорту.

Також проводяться творчі вечори, виставки, експозиції та зустрічі. Численні арт-проекти радують цінителів сучасного мистецтва. Свої здібності демонструють театри, танцюристи, творчі трупи. Місцева визначна пам’ятка – Міжнародний фестиваль пісочної анімації.

Харків

День Харкова – 23 серпня, день, коли місто було звільнено від німецьких військ. Святкова програма обов’язково проводиться в Центральному парку ім. Горького.

Регулярно проходять святкові концерти і церемонії нагородження в Національному театрі опери і балету. Також по місту виступають артисти, проходить фестиваль їжі з унікальними гастрономічними частуваннями з усіх куточків світу. Головний концерт зазвичай на сцені на площі Свободи.

А щоб подорожувати по Україні з усім комфортом, компанія «Укр-Прокат» пропонує автомобілі в оренду. У нашому автопарку представлені Smart, Toyota Corolla, Smart Fortwo cabrio, Renault Fluence, Skoda Fabia Combi, Skoda Fabia, Citroen c-elysee, WV Polo, Nissan Qashqai, Hyundai Accent, Seat Toledo, Renault Megan, Ford Mondeo, Ford Focus, Chevrolet Captiva, Honda CR-V та інші моделі на будь-який смак і під будь-які запити.


6 людей
переглядають цей автомобіль