close menu

Аеропорт «Харків» – один з найважливіших міжнародних транспортних вузлів в Україні. Від центру міста він віддалений на 10 км. Скористатися можна автомобілем, таксі або громадським транспортом.

Через аеропорт проходить тролейбус №5 та відразу кілька маршруток. Зупинка розташована в 200 метрах від терміналу А. Навпроти знаходиться готель Аеропорт.

Парковка на привокзальній площі розрахована на 503 місця. Перші 15 хвилин – безкоштовно. Подальший тариф залежить від тривалості перебування. Розміри транспортного засобу – будь-які. Час в’їзду фіксується на паркувальній карті. Для активних мандрівників діють електронні безлімітні карти на 3 місяці або на рік.

Які послуги надає аеропорт?

У міжнародному харківському аеропорту є все необхідне:

  • Ресторани. Вишукане меню цілодобового ресторану Політ включає популярні страви європейської та української кухні. Він знаходиться в VIP-терміналі, прямо в історичній будівлі 1955 року. Інтер’єр виконаний у відповідному стилі. На території є інформаційні монітори, щоб не упустити важливі дані.

У терміналі А гостей чекає кафе Pilgrim. Тут можна швидко, смачно і недорого поїсти в будь-який час. В меню також входять легкі закуски, різноманітні напої і десерти. Вранці можна замовити сніданок. Також передбачена упаковка їжі з собою.

  • Магазини. В аеропорту Харків діє великий Duty Free. Він знаходиться в залі вильоту міжнародних рейсів. Закупитися можна вже після всіх процедур з оформлення.
  • Банки. У терміналі А працює цілодобове відділення банку «Південний». У лівому крилі будівлі є додаткова каса. Також встановлено банкомати інших банків та міжнародної мережі Euronet.
  • Пакування багажу. Упаковкою речей перед вильотом займаються відразу кілька пунктів. Вони працюють протягом усієї реєстрації на рейс.
  • Зберігання багажу. Камера зберігання знаходиться в терміналі А коло зони прильоту міжнародних рейсів і працює цілодобово. Щоб залишити речі, потрібно звернутися на інформаційну стійку.
  • Бізнес-зал. Щоб очікування було комфортним і корисним, можна скористатися бізнес-залом. У ньому обладнаний бар, завжди є фрукти і закуски. В наявності – індивідуальні розетки, інтернет, принтер.
  • Конференц зал. Для термінових переговорів і ділових зустрічей в VIP-терміналі є кілька конференц-залів, розрахованих на 15 осіб. Вони повністю облаштовані. Для зручності можна замовити зустріч гостей, трансфер, організацію обідів та кава-брейків.
  • Зустріч та супровід. Це додаткова послуга для прискореного проходження всіх процедур при посадці або після прильоту. Асистент допоможе з усіма питаннями та багажем. За окрему плату можна замовити некомерційні голосові оголошення.
  • Фотозйомка. Цікава особливість харківського аеропорту – можливість замовити фото- і відеозйомку. Для комерційних сесій надані термінал А, VIP-термінал та ангар. Заявку потрібно подавати заздалегідь, тому що державні органи чи служба безпеки можуть іноді накладати обмеження на зйомку. Для журналістів працює прес-центр.
  • Екскурсії. Для тих, хто давно хотів дізнатися, як працює аеропорт зсередини, проводяться екскурсії. Вони включають багажний відсік, зону обслуговування літаків, ремонтні блоки та інші технічні нюанси. Проводяться вони для груп від 10 до 30 осіб. Учасникам потрібно буде пройти контрольний пункт для відвідування режимних зон аеропорту.

А щоб орендувати авто до харківського аеропорту або відразу після прильоту, звертайтеся до нас. У цьому легко допоможе компанія «Укр-Прокат»!


2 людей
переглядають цей автомобіль