close menu

Постійні поломки – один з найбільших страхів навіть для досвідчених автомобілістів. Вічні витрати на ремонт перетворюють життя на справжній кошмар. Крім того, страждає безпека на дорозі.

Ми в «Укр-Прокат» у Харкові можемо гарантувати справність і надійність кожної моделі в нашому автопарку! А ще хочемо поділитися рейтингом найнадійніших марок авто в світі.

  1. Японці відомі своєю педантичністю і відповідальністю. Тож зовсім не дивно, що рейтинг найнадійніших і безпроблемних машин починає Toyota. Частково це пов’язано з тим, що Toyota щорічно випускає величезну кількість моделей і продає їх по всьому світу. Процес уже налагоджений до досконалості. Та й сама філософія компанії передбачає постійний розвиток і поліпшення.
  2. За останні кілька років компанія Peugeot постійно перевершує сама себе. Справа в постійній конкуренції або у внутрішніх цінностях, але зараз французька марка вражає якістю матеріалів і збірки. Виробники з ювелірною точністю підходять до всього, аж до найдрібніших деталей оздоблення. Тому автомобілі Peugeot стрімко вриваються в різні міжнародні рейтинги.
  3. Досвідчені автомобілісти звикли роками жартувати над машинами Skoda. Але з 90-х після придбання марки концерном Volkswagen ситуація істотно змінилася. Зараз Skoda виробляє прості, але добротні сімейні автомобілі. У компанії дуже цінують традиції, і роблять акцент саме на цей сегмент. Так що зараз по надійності марка обходить більш представницькі моделі Volkswagen і Audi. Особливо відзначилася класична як на теперішній час Skoda Octavia.
  4. Концерн Nissan виробляє не найбільш новаторські і сміливі моделі. Це прості і лаконічні автомобілі для масового споживача. У них бездоганна репутація на ринку. Особливо власники хвалять Nissan Qashqai та Micra.
  5. Volkswagen стабільно займає високі позиції у всіх рейтингах. Гігантські виробничі потужності і такий же гігантський досвід грають на руку концерну. Деякі моделі навіть по праву називаються народними, на зразок легендарного жука, який став одним із символів двадцятого століття.
  6. Хоча Hyundai не може похвалитися віковою історією, корейська компанія не поступається більш іменитим конкурентам. Тут важливо розуміти, що компанії Hyundai вистачило кількох десятиліть, щоб позмагатися з легендами автопрому. І не просто позмагатися, а ще й обійти багатьох на поворотах. Хіба вдалося б цього досягти без належної якості?
  7. Несподіваний факт, але скромні і лаконічні автомобілі Opel за показниками надійності випереджають преміальні Lexus, наповнені передовими технологіями під зав’язку. А Opel Grandland X взагалі визнаний найнадійнішим в своєму класі.

Але майте на увазі, що надійність залежить не тільки від марки машини, але і від конкретної моделі. А ще – від того, скільки років вона випускається, тому що зазвичай перші 1-2 роки якраз йдуть на виправлення недоліків новинки. В цілому, всі відомі сучасні виробники пропонують надійні автомобілі і дорожать своєю репутацією. Нюанси є хіба що в деталях. А ще – в особистих пріоритетах і вподобаннях.


2 людей
переглядають цей автомобіль