close menu

Розкішний яскравий кабріолет – мрія багатьох. Але так чи все з ними гладко насправді, як здається? Адже крім ефектності і краси не можна забувати про недоліки. Розберемо їх докладніше!

  1. Вартість. Це найбільш очевидний недолік, адже кабріолет завжди буде дорожчим за звичайну машину мінімум на 10-15%, а то й удвічі. Причому це не залежить від комплектації – вона може бути абсолютно ідентична. По суті, ви доплачуєте тільки за особливий дах.
  2. Вітер. Якщо ви любите високі швидкості, до відкритого даху неминуче додається сильний вітер в обличчя. Його не уникнути навіть при швидкості в 50-60 км/год. Особливо дістається пасажирам ззаду. Те ж саме стосується всіх «ароматів» з дороги.
  3. Увага та зацікавлені погляди. З одного боку, заздрісні погляди на вулицях можуть потішити. Адже кабріолет – це завжди статус і престиж. З іншого, занадто багато уваги, якої не можна уникнути – сумнівне задоволення. Будьте готові, що інші автомобілісти, пішоходи та водії автотранспорту будуть дивитися на вашу машину буквально завжди.
  4. Прибирання салону. Якщо постійно їздити по місту з відкритим дахом, весь вулична пил і бруд неминуче опиниться у вашому салоні. Це не зрівняється зі звичайними купе, в яких максимум – відкриваються вікна. Регулярного прибирання та виснажливої ​​чистки оббивки не уникнути. До речі, волосся теж брудниться швидше.
  5. М’який дах. Хоча зараз вже роблять багатошарові м’які дахи, які варті уваги навіть взимку, з ними все одно складніше, ніж з купе. Їх можна порізати або пошкодити, з тканини складніше виводити плями і навіть від дощу іноді залишаються розводи. А ще складні механізми рано чи пізно починають рипіти під час їзди нерівними дорогами.
  6. Пошук запчастин. Більшість витратних матеріалів та деталей не відрізняються від інших машин тієї ж марки. Але є специфічні вузли – механізми даху, вся задня частина, окремі елементи кузова і оптика. Щоб знайти їх – доведеться попітніти. Це явно не те, що точно знайдеться в будь-якому автосервісі чи магазині. А деякі деталі й взагалі доведеться замовляти індивідуально. І звичайно ж забудьте про універсальні бюджетні аналоги та будьте готові переплачувати.
  7. Обслуговування. Ця проблема схожа з попередньою. У вас навряд чи виникнуть складності з ремонтом двигуна або заміною масла, а ось при найменших проблемах з дахом доведеться шукати спеціалізований сервіс. Далеко не всі майстри беруться за такі завдання, а з тих, хто береться – не всі вміють їх професійно вирішувати. Відповідно, зростає і вартість обслуговування.
  8. Продаж. Якщо одного разу ви захочете змінити машину і продати свій кабріолет, тут теж виникнуть проблеми. При всій його ефектності, це аж ніяк не найпопулярніша машина. Доведеться попітніти, щоб знайти зацікавленого покупця, ще й на вигідних умовах. До того ж, у кабріолетів сильно виражена сезонність. Наприклад, у кінці зими вони дорожчають до настання тепла, а на початку осені – істотно дешевшають.

У будь-якому випадку, вподобану машину краще спочатку випробувати на практиці. І в цьому ми готові допомогти! Кабріолетів не обіцяємо, але в каталозі «Укр-Прокат» ви напевно знайдете те, що вам потрібно!


4 людей
переглядають цей автомобіль