close menu

Одеса – одне з головних туристичних міст України. У той же час, вона і сама по собі дуже колоритна та яскрава. Тут люблять і вміють гуляти на свята. Звісно, Новий рік – не виняток.

Основна урочиста частина та масові гуляння, звичайно ж, пройдуть в центрі міста, на Думській. Всю ніч триватиме концерт із запрошеними зірками, запускатимуть феєрверки, буде литися глінтвейн та кава, а всюди відбуватися новорічні дива.

Ще один цікавий варіант – зустріти Новий рік на пляжі. Здавалося б, зима – не найліпший сезон для такого дозвілля. Але, незважаючи на холод і вологу, видовище того варте. А святкові вогні та феєрверки над морською гладдю грають новими фарбами. Погрітися і перекусити ж можна в ресторанах і клубах. Але обов’язково бронюйте місця заздалегідь.

Для тих, хто любить сімейні торжества, є відмінний варіант зняти будинок. Але врахуйте, що через великий наплив гостей питанням житла на свята краще зайнятися якомога швидше.

Любителі романтики можуть відзначити Новий рік на даху, насолоджуючись вогнями нічного міста і прекрасним видом на все салюти. Але не забувайте про теплий одяг, пледи та гарячі напої в термосах.

Новорічні заходи

Щорічно в Одесі проходить маса заходів.

  • 31 грудня в 16-00 в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету пройде постановка «Лускунчик». Це старий-добрий балет-феєрія в 2-х дії з прологом за мотивами казки Гофмана. Лібрето Маріуса Петіпа представлено в редакції Володимира Трощенко.
  • 25 грудня в Театрі музкомедії пройде ще одна класична постановка «Ніч перед Різдвом». Це фольклорна легенда про казкову любові Вакули та Оксани під музичний супровід Ігоря Поклада.
  • 28 і 29 грудня в Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться різдвяний концерт оркестру Lords of the Sound під назвою Grand Christmas. Він повністю присвячений атмосфері любові і тепла. А супроводжують оркестр і хор фіналісти вокальних талант-шоу України. Серед запрошених гостей – Волинський народний хор і квартет Tenors Bel`Canto.
  • Вранці 31 грудня на дітей чекає яскраве і барвисте новорічне шоу в Українському музично-драматичному театрі ім. В.Василенко. Це дитячий новорічний мюзикл «Чарівний П’ятак» із солодкими подарунками, лицарськими страстями і палацовими інтригами.
  • Ще одна сімейна новорічна казка в той же час пройде в Театрі музкомедії. Тут оживуть і зійдуть зі сцени улюблені герої «Холодного серця».

Також завжди є локальні «Ялинки». А свої програми пропонують більшість ресторанів, кафе і закладів. За невеликі гроші можна не турбуватися про святкове дозвілля та вечерю, а просто веселитися в гарних нарядах собі на втіху. Ресторани і клуби щороку змагаються в креативності своїх програм. Це не тільки звичайні вечірки, а й справжні бали, карнавали, маскаради, тематичні свята. А з огляду на те, як багата Одеса на колоритні заклади, вам точно вдасться знайти варіант на свій смак.

А для тих, хто не любить галас, велику кількість туристів та шум, є відмінний варіант – виїхати за місто. Для цього зручніше заздалегідь орендувати машину в Одесі для всієї родини або друзів. Компанія «Укр-Прокат» пропонує великий автопарк з машинами різних марок і місткості!


5 людей
переглядають цей автомобіль