close menu

З 21 по 23 вересня в Одесі пройде черговий міжнародний джазовий фестиваль. У Odessa JazzFest XVIII візьмуть участь гості з десяти країн, серед яких – відомі артисти світового рівня. Вони представлять унікальні авторські програми відразу на декількох майданчиках. А паралельно пройдуть воркшопи, майстер-класи, лекції, джем-сейшени та інші захоплюючі заходи.

Історія фестивалю

Біля витоків Odessa JazzFest стояли відомий одеський піаніст Юрій Кузнєцов і економіст Михайло Фрейдлін. Ідея провести тематичний захід в одному з головних джазових міст східної Європи швидко знайшла чіткі обриси ще в 2001 році. Десять років фестиваль проходив під назвою Джаз-карнавал в Одесі. У 2011 році відбувся потужний ребрендинг, і Odessa JazzFest прийняв нинішні обриси.

Жартівливий слоган «Джаз народився в Одесі! Не дамо джазу померти на батьківщині!» миттєво розлетівся і був із захопленням прийнятий городянами. Зараз, через 18 років, фестиваль став невід’ємною частиною міського життя.

Основні принципи, сформовані ще в перший рік, збереглися до сих пір: це мультикультурний фестиваль без жорстких стилістичних рамок, який представляє джаз у всіх можливих проявах і інтерпретаціях. Це і традиційні концерти в залах, і вуличні виконання, і кіноперегляди, і танцювальні проекти, і запрошені діджеї.

За ці роки на Одеському джазовому фестивалі побували учасники з України, Чехії, США, Великобританії, Австрії, Білорусі, Болгарії, Азербайджану, Італії, Канади, Індії, Іспанії, Норвегії, Швейцарії, Аргентини, Сербії, Росії, Франції, Данії, Тунісу, Бразилії, Греції, Грузії, Латвії, Литви, Німеччини, Нідерландів та інших країн.

Учасники Odessa JazzFest 2018

Серед учасників Odessa JazzFest 21-23 вересня будуть такі відомі виконавці та колективи:

  • Claire Parsons Duo. Незвичайний дует з талановитою люксембурзької піаністки і вокалістки Клер Парсонс та ізраїльського гітариста Ерана Хар Евена вперше прозвучить в Україні.
  • Pavel Fajt. Дивовижний чеський барабанщик природно і невимушено впишеться в атмосферу мультикультурного джазового опенейра.
  • Денис Кінчев. Самобутній український музикант здивує джазовий фестиваль грою на балалайці.
  • Lithuanian Trombone Project & Loreta Sungailiene. Яскравий литовський проект вразить тромбонно-перкусійним звучанням і потужним фолк-вокалом.
  • Kim Yong Woo & HG FunkTronic. Гості з Південної Кореї привнесуть своє бачення джазу і фанку, органічно розбавлених хіп-хопом і електронікою.
  • Тріо Олексія Пєтухова. Команда одного з кращих джазових піаністів України готова вражати новими імпровізаціями на безсмертні твори Чайковського.
  • Contrast Trio. Прогресивне німецьке тріо майстерно поєднує джаз, фолк і електронне звучання. В їхній музиці поєднується гармонійна медитативність і потужні танцювальні мотиви.
  • Kusimanten. Австрійсько-українське тріо сміливо міксує джаз з іншими музичними жанрами, створюючи неповторний фьюжн.

Також гостей здивують Катерина Делієва і група Justplay, творче інтернаціональне об’єднання LT100 Jazz Band & Сандра Карілло & Анастасія Букіна, грецький колектив Palette Ensemble/Sokratis Votskos Quartet та ряд інших талановитих виконавців.

А щоб дістатися до фестивалю, відпочити в своє задоволення, а поміж справами оглянути місто – звертайтеся до нас! Компанія «Укр-Прокат» надає великий вибір автомобілів в оренду в Одесі!


2 людей
переглядають цей автомобіль