close menu

Для того, щоб насичено та пізнавально відпочити, не обов’язково навіть їхати далеко з міста. В околицях Києва – маса захоплюючих пам’яток чи просто цікавих локацій, які обов’язково потрібно відвідати при першій же можливості. Ось лише деякі з них:

  • Конча-Заспа. Історичний район на південному сході Києва. Територія охоплює кілька селищ міського типу, ліси і санаторії. Тут – тренувальні та оздоровчі бази, бази відпочинку, заміське житло в оренду і всі умови для приємного виїзду на природу. Мальовничі краєвиди, зелень, свіже повітря подарують масу позитивних емоцій.
  • Межигір’я. Дивовижне урочище біля Дніпра розташоване в селищі Нові Петрівці, в глибокій долині між горами. Раніше тут знаходився чоловічий Межигірський монастир, а згодом почалося будівництво урядової резиденції. До цього часу тут збереглися уламки і руїни древніх споруд та розкішні ліси з багатою рослинністю. На території також створено штучне озеро, один з найбільших українських зоопарків і маса інших цікавих деталей.
  • Пирогово. Унікальний національний музей під відкритим небом, присвячений народній архітектурі і побуту. Це один з найбільших музеїв в своєму роді по всій Європі. Створений він у 1969-му році на території однойменного приміського селища. Природний рельєф і ландшафт стали ідеальними умовами, в яких знайшла своє відображення історія різних регіонів України. Сотні будівель, конструкцій, інсталяцій та експозицій розсіяні по мальовничій території в 150 гектар. Тут же регулярно проводяться різні фестивалі, святкування та інші заходи.
  • Радомисль. Замок Радомисль – унікальна архітектурна, історична та культурна перлина, розташована приблизно в 100 км від Києва. Колись тут розташовувалася паперова фабрика, що забезпечувала друкарню Києво-Печерської Лаври. Після реставрації це повністю відновлений середньовічний замок з автентичним екстер’єром і інтер’єрами, датованими 17-19 століттями. Збудований замок з міцного каменю, без фундаменту, прямо на гранітній скелі, і йде вглиб практично на кілометри.
  • Страусина ферма. Неподалік від Києва в невеликому селі Ясногородка розташувалася повноцінна страусина ферма, де можна не тільки подивитися на гігантських птахів, а й ближче дізнатися, як вони живуть і що собою являють.
  • Коростишівський кар’єр. Затоплений гранітний кар’єр з штучним озером знаходиться на в’їзді в однойменний населений пункт. Місцеве підприємство займається видобутком і обробкою природного каменю. Скелясті береги, високі сосни і берези нагадують дикі пейзажі. Також це знахідка для альпіністів та любителів активного дозвілля та екстриму.

Крім того, варто також відвідати старовинне місто Іскоростень, колишню столицю древлян, мальовничий і зелений дендропарк «Олександрія», дивовижний рукотворний ландшафтний парк Буки, древнє місце сили гору Тотоха біля села Медвин, затоплену церкву в Ржищеві і масу інших цікавих місць різної популярності .

А для комфортних і приємних подорожей по околицях Києва наша компанія «Укр-Прокат» пропонує автомобілі в оренду. В автопарку такі моделі, як Smart, Smart Fortwo cabrio, Skoda Fabia, Skoda Fabia Combi, Citroen c-elysee, WV Polo, Hyundai Accent, Renault Fluence, Seat Toledo, Ford Focus, Ford Mondeo, Toyota Corolla, Renault Megan, Chevrolet Captiva , Nissan Qashqai, Honda CR-V, тощо. Вартість оренди залежить від термінів. Наші автомобілі знаходяться в бездоганному технічному і зовнішньому стані, регулярно проходять огляд.


6 людей
переглядають цей автомобіль