close menu

Оренда автомобілів часто передбачає не тільки оренду самого транспортного засобу, але і ряд додаткових послуг, що дозволяють автомобілісту комфортно і впевнено почувати себе на дорозі. Це може бути оренда боксів на дах, автомобільної техніки, інших аксесуарів.

Серед популярного обладнання – дитячі автокрісла, незамінні для безпечного і комфортного перевезення дитини в машині. Їх завдання – максимальний захист дитини в разі ДТП. Також автокрісла незамінні для батьків, адже під час дороги малюк наданий сам собі і може займатися чим завгодно, постійно відволікаючи дорослих за кермом. Безумовно, така обстановка значно підвищує ризик аварії.

Автокрісла облаштовуються міцною рамою, надійними ременями безпеки і додатковими аксесуарами, в залежності від моделі та віку дитини. Для найменших передбачені анатомічні вкладиші і боковий захист. Для дітей старшого віку – зручна і практична конструкція, що дозволяє безпечно займатися своїми справами.

Інший вид обладнання, без якого рідко обходяться сучасні автомобілісти – GPS-навігатор. Його призначення – визначення власного місцезнаходження, пошук необхідної точки, складання маршрутів і ряд інших функцій, корисних новачкам та досвідченим автомобілістам. Наявність навігатора значно заощадить час і сили, дозволяючи швидко дістатися до місця та завжди контролювати ситуацію.

Додаткові послуги

Крім додаткового обладнання, наша компанія «Укр-прокат» пропонує також ряд додаткових послуг. Наприклад, оренда водія, незамінна при відсутності навичок або можливості самостійно управляти транспортним засобом. Професійний водій – це завжди комфорт, безпека, можливість швидко і своєчасно дістатися до місця, мінімізація ризиків за рахунок багатого досвіду наших співробітників.

При плануванні заміських поїздок корисною буде можливість повернення авто в іншому місті. Послуга обговорюється окремо, а її вартість додатково розраховується менеджером. Наявність такої можливості дозволяє не турбуватися про нюанси, прямуючи у відрядження, подорож, займаючись власними справами. Те ж саме стосується і повернення автомобіля в неробочий час.

Традиційно автомобіль повертається з повним баком. Але це не завжди зручно і можливо. При наявності проблем із заправкою перед здачею машини, можна завжди домовитися з нашими співробітниками, розрахувавшись літри, яких бракує, безпосередньо на місці.

Умови оренди автомобіля

Особливість оренди автомобіля і додаткового обладнання в нашій компанії «Укр-прокат» – оперативність, вигідна вартість і мінімальний пакет документів, які потрібно зібрати. Досить паспорта, посвідчення водія і банківської карти, за допомогою якої здійснюється оплата.

Вартість оренди сплачується під час підписання договору. В ціну входить базовий страховий пакет і цілодобова підтримка. Також на карті блокується депозит, розрахований залежно від моделі автомобіля. Наші менеджери нададуть усі необхідні консультації, допоможуть підібрати підходящу машину, узгодять терміни, час, місце та інші нюанси. Оренда авто з компанією «Укр-прокат» – це швидко, надійно і практично, адже ми пропонуємо весь комплекс послуг.


5 людей
переглядають цей автомобіль