close menu

Послуга автомобіля на прокат досить поширена в наш час, але інформація про переваги оренди машини залишається актуальною для тих, хто планує скористатися послугою вперше. Найчастіше автомобіль на прокат беруть ті, у кого немає особистого транспортного засобу (протягом певного часу або в цілому).

Ще одна категорія користувачів – туристи, які хочуть пересуватися по чужому місту з комфортом. Серед клієнтів, які орендують автомобіль, багато тих, хто планує придбати транспортний засіб, але не може визначитися з машиною, на якій варто зупинити вибір.

Окрема група клієнтів – корпоративні користувачі. Багато компаній вдаються до послуг автомобіля на прокат на початкових етапах діяльності. Утримувати автопарк на порядок дорожче, ніж користуватися орендованими автомобілями. Відповідно, поки у компанії немає регулярного прибутку, здатного покривати подібні витрати, краще брати авто на прокат.

Що передбачає послуга оренди автомобіля?

Як вже було сказано вище, дана послуга стала дуже поширеною. Раніше, найбільшим попитом користувалися автомобілі бізнес-класу, тепер своя клієнтура є у кожного автомобіля, тому їх пропонується безліч. Щоб догодити кожному існує гнучка система тарифікації. Умови оренди можуть відрізнятися, але практично кожен оператор запропонує вам прокат на 1-2 дня, 7-8 днів та від 15 і більше. Найбільш лояльні умови прокату для тих, хто планує користуватися машиною тривалий час.

На час оренди ви можете користуватися автомобілем на свій розсуд. Зручно, що машина подається до вказаного місця з повним баком бензину. По закінченню оренди транспортний засіб приймається також з наповненим баком, але якщо у вас не було можливості заїхатина заправку, вам запропонують заплатити грошовий еквівалент необхідного палива.

Документи на авто можна оформити в офісі або на місці, куди вам доставлять автомобіль. У момент укладення договору клієнту також передаються всі папери на автомобіль. Консультанти, як правило, безкоштовно надають інформаційні послуги. У деяких випадках користувачі хочуть дізнатися про функціональні особливості та можливості автомобіля трішки більше.

Переваги оренди автомобіля

«Прокат машини» вважається мобільного послугою, замовлення обробляються так само швидко, як в піцерії на доставку додому. Ви можете під’їхати в офіс або замовити машину, будучи впевненим, що вже через тридцять хвилин сядете за кермо орендованого авто.

Вирішивши взяти авто на прокат користувачеві не доведеться переживати і про несправності, які здатні поставити під загрозу його плани. Машини регулярно перевіряються і їх технічний стан на момент передачі клієнту в оренду можна назвати якщо не ідеальним, то близьким до нього. Але навіть якщо машина зламається в дорозі, оператор в найкоротші терміни направить вам заміну.

А ще оренда економить кошти клієнтів, які поки не мають автомобіля, але час від часу потребують його. Викликати таксі вийде дорожче, ніж взяти на прокат авто у відповідної служби. До слова, багато сервісів надають ряд акційних пропозицій, наприклад, вартість прокату автомобіля може бути значно знижена для постійних клієнтів. Або ви можете скористатися додатковими опціями, наприклад, повернути автомобіль в нічний час, доплативши при цьому незначну суму або, як уже було сказано вище пригнати машину з порожнім баком, сплативши вартість палива.


7 людей
переглядають цей автомобіль