close menu

Серія VW T6 дебютувала навесні 2015 року в Амстердамі. Тоді ж було прийнято рішення випускати її в трьох варіаціях:

  • VW Transporter T6;
  • VW Multivan T6;
  • VW Caravelle T6.

Volkswagen Transporter – це відома і популярна серія, яка стрімко розлетілася по світу відразу після виходу на ринок. Її легко можна поставити в ряд з такими затребуваними лінійками, як Volkswagen Golf або з тими самими «жуками».

У 1950 році вийшло перше покоління Т1. За кілька десятиліть компанія продала близько 20 мільйонів екземплярів. А в 1967 році представила друге покоління Т2, тоді ще під назвою Type, а не Transporter. Лінійка Т3 побачила світ в 1979 році. Всі три перших покоління відрізнялися розташуванням двигуна і приводом на задню вісь.

Модель Т4 здійснила справжню революцію в 1990 році. Розробники перенесли мотор вперед, а моделі поставляли з повним або переднім приводом. У 2003 році стартував серійний випуск Т5. А в 2015 вийшов оновлений VW Transporter T6.

Що ж змінилося?

Зовні явних змін порівняно з попередніми поколіннями у VW Transporter T6 не відбулося. Дизайнери зробили модель свіжішою та яскравішою, але без радикальних змін. Це явище характерне для всієї німецької марки, яка і надає таку впізнаваність автомобілям Volkswagen AG.

Фірмовий салон зроблений з добротних, охайних матеріалів. Відмінна ергономіка робить його водночас містким і комфортним. Всі деталі опрацьовані і підігнані одна до одної без найменших неточностей.

А з технічних переваг – багатофункціональне кермо, сучасна мультимедійна система, приладова панель з кольоровим дисплеєм. Також на панелі знайдеться багато ніш та відділень для корисних дрібниць.

А що нового приніс VW Transporter T6?

Класичний зовнішній вигляд – лише початок. На відміну від нього, технічні характеристики VW Transporter T6 значно відрізняються від попередників. Особливо це стосується сучасних електронних систем і новітніх технологій безпеки.

З важливих змін варто відзначити:

  • Адаптивне шасі з різними робочими режимами;
  • Круїз-контроль з гнучкими налаштуваннями;
  • Автоматичне зниження швидкості;
  • Асистент при спуску з гори;
  • Контроль фізичного стану та втоми водія;
  • Посилення голосу водія для спілкування з пасажирами;
  • «Розумні» світлотехнічні системи.

Комфортабельний і місткий VW Transporter T6 випускається з дизельним або бензиновим двигуном. При цьому розробникам вдалося скоротити витрату палива на 15%, порівняно з минулим поколінням. Потужність різних моделей досягає 204 л.с. У лінійки виходять моделі з 5-ступінчастою механічною коробкою або 7-діапазонною автоматичною трансмісією.

Можливо, Т6 – останній представник класичної старої школи VW Transporter. Екологічні стандарти зараз посилюються так, що вже незабаром розробникам доведеться міняти конфігурацію ще більш радикально. Але поки VW Transporter T6 – відмінний місткий автомобіль для міста і заміських поїздок.

Звертайтеся до нас, щоб орендувати VW Transporter T6 або будь-який інший автомобіль в Україні. Компанія «Укр-Прокат» пропонує великий автопарк, вигідні умови і доступні ціни на прокат авто у Львові.


6 людей
переглядають цей автомобіль