close menu

Прокат автомобілей Ford. Чим же вони такі хороші?Звичайно, Вам здавалося, що це Вас ніколи не торкнеться. Але раптом – раз! – І перед Вами постала необхідність взяти авто напрокат. Причини цього явища можуть бути найрізноманітнішими, від ремонту власного автомобіля до необхідності розкішно зустріти ділового партнера в аеропорту. Прокат авто – це можливість за доступною ціною посидіти за кермом улюбленої марки. Популярною маркою, яку вважають найкращою для оренди водії з різних міст України, є Форд.

Чим же Форд такий хороший?

Форд – це марка зі своїми традиціями і давньою історією. Заснована компанія була Генрі Фордом в далекому 1903 році, і на той момент автомобілі даної компанії були найдешевшими. І зараз, через багато років, автомобілі марки Форд радують водіїв не тільки своєю якістю, але й ціною.

Взяти форд напрокат теж цілком не дорого. Оренда Ford Focus в середньому по Україні буде коштувати від 45€ за добу, а ось Ford Mondeo обійдеться трохи дорожче – 65€.

В цілому автомобілі даної марки є відмінним вибором як для молодих водіїв, так і для сімейних пар з дітьми. Салон автомобілів Форд є комфортним і просторим, при цьому зовні автомобіль є цілком компактним і стильним.

Якщо автомобіль Ford Focus підійде для того, щоб возити дитину на заняття, їздити в особистих справах або подорожувати, то на елегантному Ford Mondeo не соромно і дорогих гостей зустріти. Під час поїздки Ваші пасажири зможуть розслабитися на комфортних сидіннях, насолодитися тишею або спокійною бесідою, адже шумоізоляція салону тут поза конкуренцією.

Отже, як Ford Focus, так і Ford Mondeo є відмінним вибором для прокату.

Як вибрати модель авто Ford напрокат?

Вибираючи модель Ford напрокат, слід враховувати не тільки свій смак, але й і цілі Вашої поїздки. Якщо Ви обмежені в засобах, і при цьому машина необхідна Вам для вирішення повсякденних проблем, наприклад, відвідати ділову зустріч, відвезти дитину на урок або перевезти велику кількість особистих речей, то економічний і місткий Ford Focus ідеально підійде для цього.

Якщо ж Ви збираєтеся справити враження на колегу, партнера або кохану людину, то розкішний Ford Mondeo –  Ваш вибір. Автомобіль обійдеться Вам дешевше при оренді на триваліший термін.

Далі Вам будуть необхідні паспорт, водійські права і гроші для того, щоб красень Форд став на час Вашим. Не забудьте уважно прочитати договір оренди і не соромтеся питати, якщо щось Вам не зрозуміло. Немає потреби говорити, що компанія, у якої Ви орендуєте автомобіль, повинна викликати Вашу довіру і бути надійною.

Якщо Ви точно вирішили, що Ford – це те, що Вам потрібно, сміливо беріть його в оренду і приємної Вам поїздки!

Автомобілі марки Форд доступні для прокату в наступних містах України: Дніпро, Львів, Київ, Трускавець, Івано-Франківськ та інші.


4 людей
переглядають цей автомобіль