close menu

Прокат автомобіля Smart. Маленький та спритний

Дехто просто в захваті від стильного, невеликого і дуже спритного автомобіля Smart. Інші ж вважають, що таке авто виглядає надто беззахисним для сучасного автомобіліста. Отже, в чому переваги і недоліки автомобіля Smart, а також де і як можна його орендувати?

У чому сила цього малюка?

Smart – це особливі автомобілі. Звичайно, вони відразу вражають своїм незвичним виглядом і компактними розмірами. І якщо перед покупкою даного автомобіля варто дуже сильно подумати, то орендувати його можна з абсолютно спокійною душею.

Звичайно, в першу чергу потенційних орендарів тішить ціна. Мабуть, більш дешевого варіанту прокату Ви не знайдете, а його мініатюрність зовсім Вам не завадить, якщо Ви збираєтеся їздити один. Так, саме Смарт є ідеальним варіантом для тих, чиє постійне авто знаходиться в ремонті, а також для мандрівників.

Серед переваг машини варто зауважити її просте управління. Смарт має три передачі, при цьому робот-автомат буде перемикати їх за Вас. Машина розвиває досить пристойну швидкість – 110 км / год, і для одного пасажира – навіть міцної статури – є просторою.

Особливо сподобається Smart любителям мотоциклів – їзда на машині дуже нагадує мотоциклетну, але при цьому є набагато безпечнішою. До речі, зазвичай на вибір клієнта пропонується декілька моделей авто даної марки.

Так, Ви зможете вибрати між стильним Smart aut або маневреним Smart Fortwo cabrio aut. Цінник в будь-якому випадку Вас порадує. До речі, і бензину Смарт палить зовсім не багато. При цьому виглядати в ньому Ви будете ексклюзивно – такі машини досі для багатьох є дивиною.

Отже, я беру його на прокат!

Вирішити взяти Смарт в оренду – це ще тільки пів справи. Потрібно ще дізнатися, де і як здають в оренду даний вид автомобіля. Між іншим, прокат автомобілів практикується в Україні не так давно – всього 9-10 років, так що не в кожному місті буде такий сервіс, і вже тим більше, не кожна компанія-орендар зможе похвалитися наявністю автомобілів марки Smart.

Раніше подібні авто були доступні тільки в Києві, тепер же можна взяти їх напрокат у багатьох великих містах України, особливо тих, де є багато туристів, а це Львів, Одеса, Харків, Трускавець, Ужгород.

Smart відмінно підходить для прокату на короткий термін. Він не втомить Вас своїми досить дрібними розмірами, при цьому Ви сповна зможете насолодитися його швидкістю і можливістю маневрувати серед потоку великих неповоротких машин.

Але іноді таку марку обирають і на більш тривалий термін – від декількох місяців. Таким чином, можна за помірні гроші отримати свій – ну, майже – транспорт. Так що вирішуйте – приєднуйтесь до шанувальників рухливого і яскравого Smart та інших моделей цього бренду.


6 людей
переглядають цей автомобіль