close menu

Літо вже в розпалі, і Одеса стала справжнім порятунком для всіх, хто ще не визначився з планами. Близько, сонячно та море – що ще потрібно для повного щастя. Тим більше, Одеса – це не тільки піщані пляжі, але і багато цікавих пам’яток. Ми приготували для вас добірку головних з них. А щоб ви точно встигли все об’їхати – підберемо й ідеальний автомобіль у великому автопарку «Укр-Прокат».

  1. Приморський бульвар. Саме це місце можна по праву назвати візитною карткою Одеси. У центрі стоїть пам’ятник Дюку де Рішельє – першому градоначальнику міста. Дивіться під ноги, щоб не пропустити археологічні розкопки під склом. А ще з бульвару відкривається розкішний вид на морський вокзал.
  2. Потьомкінські сходи. Величезні сходи, оспівані не одним фільмом та витвором мистецтва, починаються одразу від Приморського бульвару. Вони з’явилися тут в дев’ятнадцятому столітті, як данина коханню князя Воронцова до дружини Єлизавети. Сходи вважаються одними з найкрасивіших в Європі і нараховують цілих 192 сходинки.
  3. Дерибасівська. Головна вулиця Одеси пішохідна, але по ній обов’язково потрібно прогулятися. Саме тут можна сповна відчути колорит і настрій міста. А навколо вас чекає чарівна архітектура дев’ятнадцятого століття. Зовсім поруч знаходиться не менш легендарний міський сад. І неодмінно відвідайте Одеський пасаж, що поєднує в собі риси класики, бароко і модерну з чарівним скляним атріумом.
  4. Траса здоров’я. Якщо ви обожнюєте літні прогулянки, хочете покататися на роликах або на велосипеді – вам точно сюди. Саме цю вулицю одесити облюбували для занять спортом. Навколо – багато дерев, свіже морське повітря і мальовничі краєвиди.
  5. Плоский будинок або будинок з однією стіною. Це одна з найдивовижніших споруд в місті, яка знаходиться неподалік від Воронцовського палацу. З фасаду ви не помітите нічого дивного, а ось з боку здається, що будинок дійсно взагалі плоский. А все тому, що за задумом архітектора він трикутний – така ось хитра оптична ілюзія.
  6. Оперний театр. Одеський оперний театр – найстаріший в Україні, вважається архітектурним шедевром в стилі віденського бароко і славиться своїм дивовижним зовнішнім виглядом. Всередині він нітрохи не гірший, а професійна акустика в головному залі вражає досі.
  7. Лиман Куяльник. Величезний лиман знаходиться в кінці Лиманної вулиці. Він знаменитий своїми цілющими грязями, а ще тим, що щорічно до кінця літа вода змінює відтінок на рожевий. Це пов’язано з вмістом і специфікою солей в складі. Фотосесії на тлі рожевої води виглядають трохи казково і дуже романтично.
  8. Строганівський міст. Це, м’яко кажучи, не найпопулярніша пам’ятка. Але її обов’язково потрібно побачити, адже склепіння моста і стіни найближчих будинків стали справжньою міською галереєю вуличного і мистецтва. Тут же знаходиться дивовижна будівля покинутого казино.
  9. Канатна дорога. Дивно, але в Одесі є своя маленька канатна дорога, яка знаходиться біля пляжу Отрада. Їй вже близько 50 років, але вона все ще працює і дозволяє насолодитися розкішними видами з висоти.

7 людей
переглядають цей автомобіль