close menu

Коли мова заходить про подорожі, велика увага приділяється аеропортам і польотам. Але більшість людей, які подорожують, збирають речі в машину і їдуть до місця призначення.

Ось кілька порад, які допоможуть вам відправитися в дорогу:

Перевірте свій автомобіль

Обов’язково віддайте свій автомобіль на технічне обслуговування завчасно, і принаймні перевірте свої рідини, склоочисники та шини, включаючи запасні.

Не виходьте з дому, не змінивши оливо чи не перевіривши гальма.

Зробіть аварійний дорожній комплект

Аварійний комплект повинен включати в себе аптечку першої допомоги, з’єднувальні кабелі, скребок для льоду і щітку для снігу.

Ви також повинні мати при собі:

– Пісок або тягові килимки

– Маленьку лопатку

– Рукавички, головні убори і ковдри

– Ліхтарики із новими батарейками і сигнальними вогнями або сигнальними трикутниками

– Ганчірки або паперові рушники

– Питна вода і нешвидкопсувні закуски

– Теплий одяг

– Основні інструменти

– Зарядні пристрої для вашого телефону

Складіть мапу свого маршруту

Знайте, як ви збираєтеся дістатися до місця призначення, і майте на увазі альтернативний маршрут. Будьте готові до важкої дороги. Якщо можливо, виїжджайте дуже рано вранці або дуже пізно ввечері, коли рух, як правило, менш інтенсивний.

І перед тим, як вирушити в дорогу, і під час їзди слухайте радіо, щоб отримувати сповіщення про дорожній рух. Переконайтеся, що ви спланували свій маршрут і виділіть додатковий час на випадок зриву.

Перевірте погоду

Знайте, за якою погоди ви будете їхати, а не тільки про погоду у вашому місті та пункті призначення. Витратьте декілька хвилин, щоб перевірити поточні погодні умови та прогнози.

Захистіть свої цінні речі

Свята – найкращий час для крадіїв, і автомобіль, повний цінних предметів, приверне їх увагу. Не перетворюйте себе в спокусливу мішень; зберігайте свої цінні речі в багажнику або бардачку.

Тримайте дітей зайнятими і в безпеці

Використовуйте книги, ігри, DVD-диски – все, що дозволить дітям відчувати себе комфортно і не відволікати водія. Пам’ятайте, що їм знадобляться закуски і потрібно буде робити зупинки, тому будьте готові проводити більше часу в дорозі, якщо ви подорожуєте з дітьми.

Також, необхідно пристібати дітей в автомобілі ременями безпеки.

Робіть перерву кожні дві години або 100 кілометрів

Дорослим теж потрібно зупинятися. Періодичне переривання поїздки буде тримати вас більш пильними, поки ви знаходитесь в дорозі, що допоможе вам прибути до пункту призначення в цілості.

Подорожі з домашніми тваринами

Якщо ви не берете з собою домашніх тварин, переконайтеся, що хтось, кому ви довіряєте, знає, що вони вдома, і вони мають до них доступ.

Навіть якщо ви просто їдете з дому на одну ніч і залишаєте їжу, ви повинні повідомити про це когось (бажано дати ключ від вашого помешкання). Якщо ви потрапили в аварію чи стався нещасний випадок, про ваших тварин можна було подбати.

Якщо ви подорожуєте зі своїми домашніми тваринами, переконайтеся, що вони безпечні. Нерідко можна побачити домашніх тварин, які сидять на колінах у водіїв або висовувають голову у відкрите вікно, але такі ситуації можуть закінчитися катастрофою або серйозними травмами.

Попередньо забронюйте автомобіль напрокат

Якщо ви плануєте орендувати автомобіль під час відпустки, попереднє бронювання – це ключ до економії грошей.

Це особливо важливо в час пік під час свят, коли ви можете виявити, що немає машин або мало вибору.


2 людей
переглядають цей автомобіль