close menu

Досвідчені автовласники завжди тримають в багажнику цілий склад речей, які можуть знадобитися. Більшість з них стане в нагоді всього один раз, а то і не стане зовсім. Але якщо в відповідальний момент важливої дрібниці не виявиться під рукою, наслідки можуть виявитися куди більш плачевними. Ми в «Укр-Прокат» в Києві точно знаємо, що завжди має лежати в багажнику, і хочемо поділитися з вами.

 • Аптечка. Без аптечки в автомобілі краще взагалі не виїжджати з дому. Подбайте, щоб вона була максимально укомплектована. Перекису і бинтів недостатньо, адже ситуації бувають різні. Радимо подбати про знеболюючн, жарознижувальні, препарати від алергії, засоби від опіків і ударів.
 • Вогнегасник. Ще один обов’язковий засіб. Звичайний легковий автомобіль згорає за лічені хвилини, тому вогнегасник одного разу може врятувати життя. Бажано не брати найкомпактніші моделі просто щоб заощадити місце, тому що їх ефективність дуже посередня.
 • Буксирувальний трос. При будь-яких поломках машину потрібно доставити до автосервісу. Не завжди безпечно і взагалі можливо доїхати своїм ходом, і тут на допомогу прийде буксирувальний трос.
 • Знак аварійної зупинки. Це трикутник-попередження, який виставляють за несправною машиною. Їх зовнішній вигляд регулюється правилами дорожнього руху.
 • Запасне колесо. Звичайно, ви напевно перевіряєте стан гуми перед виїздом з дому. Але в дорозі можуть трапитися різні неприємності. Запаска повинна не просто бути в наявності, але і бути справною, а ще – завжди накачаною. Інакше доведеться добиратися до найближчого сервісу, ризикуючи своїм здоров’ям, а то і викликати евакуатор.
 • Ремонтний набір для проколів. Є невеликі набори для тимчасового ремонту проколів в екстрених випадках, якщо змінити колесо неможливо. Звичайно, така латка не годиться для тривалого використання, але якщо немає вибору – це краще, ніж нічого.
 • Насос. Особливо він потрібен в довгій дорозі, наприклад – за місто. Іноді тиск в колесах падає за ніч, і це потрібно обов’язково виправити. Крім того, якщо запаска все-таки спустить, її теж можна буде підкачати.
 • Домкрат. Без нього неможливо підняти машину, в тому числі – щоб замінити пошкоджене колесо. Інструмент не займає багато місця, а без нього просто немає сенсу возити запаску.
 • Набір інструментів. В першу чергу ключів різних розмірів, включаючи балонний ключ. Зараз навіть не потрібно планувати нічого самостійно. Продаються готові набори, укомплектовані всім необхідним. Так будь-яке з’єднання, що розбовталося, не застане вас зненацька. Радимо звернути увагу на багатофункціональні мультитули. Вони не надто бюджетні, але легко заміняють невеликий ящик з інструментами.
 • Провід для прикурювання. Якщо акумулятор сів або іншому водієві на дорозі знадобилася допомога, дроти допоможуть швидко завестися. Особливо це актуально взимку.
 • Рукавички та серветки. Як не дивно, про такі очевидні дрібниці часто забувають. Але все це знадобиться вам не тільки в побуті, щоб наприклад перекусити, а й у разі все того ж екстреного ремонту машини, а це не найчистіший процес.

2 людей
переглядають цей автомобіль