close menu

Планування дозвілля завжди пов’язане з необхідністю враховувати відстані між пунктами призначення, адже саме від цього залежить час, витрачений на дорогу, маршрут та інші організаційні питання. Громадський транспорт рідко зручний в таких випадках, адже під нього доводиться адаптуватися, чекати, пересідати на невідомих зупинках, штовхатися в піковий час, не мати можливості раптово змінювати плани на ходу.

Питання сповна вирішує оренда автомобіля, але і при цьому потрібно враховувати кілометраж та інші особливості.

Вокзал та автовокзал

Київський залізничний вокзал розташований в межах міста, на однойменній станції метро. Дістатися туди можна підземкою, численними маршрутками або пішки. Таксі краще замовляти заздалегідь і користуватися спеціальними службами, а не домовлятися з недобросовісними водіями на вулицях.

Київський центральний автовокзал розташований неподалік від метро «Деміївська».

Відстань між залізничним та центральним автовокзалом – 6 км.

Аеропорти

Основних аеропортів в Києві два – Бориспіль і Жуляни. Бориспіль обслуговує основну частину міжнародних рейсів, ряд лоукостерів і деякі внутрішні напрямки. Тут – понад 65% пасажирських перевезень та понад 50 авіакомпаній.

Жуляни – менш масштабний аеропорт, раніше обслуговуючий переважно державні потреби. Сьогодні тут створені нові термінали і курсують лоукостери та інші рейси. Злітно-посадкова смуга використовується також місцевим ремонтним заводом цивільної авіації.

Відстань від Борисполя до автовокзалу на автомобілі – близько 30 км, до залізничного вокзалу – 35-39 км. Відстань від Жулян до вокзалу – 5-6 км, в залежності від маршруту, до автовокзалу – більше 8 км.

Хрещатик та Майдан

Не можна побувати в столиці і не відправитися в її центр – на головну вулицю Хрещатик, Майдан Незалежності, а з ними і Європейську площу. Практично з будь-яких районів курсують маршрутки, автобуси, трамваї, тролейбуси. Також завжди можна доїхати на метро. Саме в центрі різні гілки сходяться між собою на пересадках.

Відстань від Хрещатика до вокзалу – близько 3 км, до автовокзалу – близько 7 км, до Борисполя – 33-34 км, до Жулян – 9-11 км.

Зоопарк

Звичайно, побувавши в Києві, не можна випустити з уваги місцевий зоопарк. За останні роки його відмінно відремонтували і продовжують удосконалювати. На території також є контактний міні-зоопарк, тераріум, інші експозиції.

Відстань від зоопарку до вокзалу – близько 3 км, до автовокзалу – близько 9 км, до Хрещатика – 5 км.

Батьківщина-мати

Культовий пам’ятник зустрічається на міських листівках, картинах і магнітах. Грандіозну статую загальною висотою понад 100 метрів видно з різних точок міста. Загальна площа меморіального комплексу з іншими пам’ятниками, скульптурами, площею, виставками та експозиціями – близько 10 гектарів.

Відстань від пам’ятника до вокзалу – близько 10-12 км, до автовокзалу – 7 км, до центру міста – 5 км.

Києво-Печерська Лавра

Одна з головних історичних, культурних і релігійних пам’яток не тільки Києва, а й усієї України. Крім екскурсій по самій Лаврі, поблизу часто проводяться різні заходи і фестивалі. На території – повноцінний музей, який не залишить байдужих серед поціновувачів історії та культурної спадщини.

Відстань від Києво-Печерської Лаври до Хрещатика – 3-4 км, до вокзалу – 6-7 км, до автовокзалу – 5 км.

Торгово-розважальний центр Lavina Mall

Під час поїздки в місто не обійтися і без шопінгу. Торгових центрів по всьому Києву маса. Найбільший з них – найбільший український ТРЦ Lavina Mall. Відстань від нього до центру міста – 14-19 км, до вокзалу – 13-15 км, до автовокзалу – 17-20 км, до Борисполя – 50-53 км, до Жулян – близько 16 км.

А щоб не витрачати час на довгі переїзди, планування маршрутів і підстроювання під київський громадський транспорт, наша компанія «Укр-Прокат» пропонує автомобілі в оренду в Києві. Вартість послуги залежить від термінів і моделі машини. В автопарку такі моделі, як Smart, Smart Fortwo cabrio, Skoda Fabia, Skoda Fabia Combi, Citroen c-elysee, WV Polo, Hyundai Accent, Renault Fluence, Seat Toledo, Ford Focus, Ford Mondeo, Toyota Corolla, Renault Megan, Chevrolet Captiva , Nissan Qashqai, Honda CR-V та інші.


3 людей
переглядають цей автомобіль