close menu

Відстані в ОдесіПланування дозвілля в іншому місті завжди пов’язане з рядом складнощів. Зокрема – з питанням переміщення. Громадський транспорт при цьому не завжди зручний. Доводиться підлаштовуватися під його маршрут та розклад, штовхатися в годину пік, стає складно змінювати плани на ходу.

Це проблему повністю вирішує оренда автомобіля, що забезпечує повну свободу пересувань по місту, комфорт та зручність, економію сил і дорогоцінного часу.

У будь-якому випадку, потрібно враховувати розташування основних об’єктів.

Вокзал-аеропорт

Одеський залізничний вокзал розташований практично в центрі, за адресою Привокзальна площа 2. Початкова конструкція будівлі – тупикова, що нагадує букву «П». Це пов’язано з тим, що лінії поїздів дійсно заходять тут в глухий кут, адже далі – тільки море. Зруйнована під час Великої Вітчизняної війни будівля відновлена ​​в 1952-му році. Остання реконструкція – в 2006-му.

Одеський міжнародний аеропорт розташований в семи кілометрах на північний захід від центру міста. Він пов’язаний регулярними рейсами з Києвом, деякими європейськими країнами, країнами СНД і Близького Сходу.

Відстань від аеропорту до вокзалу – близько 8 км. Дорога займає 20 хвилин. Дістатися можна на автомобілі, на таксі або громадським транспортом. По маршруту курсують автобуси з інтервалом 10-15 хвилин.

Привоз

Легендарний ринок – ідеальна репрезентація всього одеського колориту. За всі роки свого існування Привоз добудовувався та розвивався, але практично не змінював своєї суті. Назва пов’язана з початковим призначенням: тут торгували з возів. Сьогодні Привоз – місцева визначна пам’ятка, яка входить в обов’язкову програму гостей міста. Кажуть, тут можна знайти все. Якщо чогось немає на Привозі – то його немає ніде.

Відстань від Привозу до вокзалу – трохи більше 1 км, до аеропорту – 9 км, а до центральної частини міста – близько 2 км.

Аркадія

Аркадія – курортний район і однойменний пляж в Одесі з численними туристичними розвагами, ресторанами, клубами під відкритим небом. Тут – Ротонда, популярні нічні клуби «Ібіца» та «Ітака», унікальний торгово-розважальний комплекс Аркадія сіті з сучасним парком водних розваг.

Відстань від вокзалу до Аркадії – 5 км, від Аркадії до аеропорту – 9 км, до Привозу – 6 км, а до центру міста – близько 8 км.

Відстані до центру Одеси

Вулиця Дерибасівська та її околиці – серце міста. Повністю пішохідна вулиця – одна з визначних пам’яток Одеси. До неї примикає Міський сад. Тут же – численні магазини і кафе. Дерибасівська – улюблене місце для гулянь як серед туристів, так і серед місцевих жителів.

Відстань від аеропорту до центру – близько 7 км. Від вокзалу – близько 3 км. Привоз з історичним центром розділяє 2 км, а Аркадію – трохи менше 8 км.

А щоб їздити по Одесі з усіма зручностями і не витрачати час на громадський транспорт, наша компанія «Укр-Прокат» пропонує взяти автомобіль на прокат за доступною ціною, яка стає тільки нижчою при збільшенні терміну оренди. У нашому автопарку – Smart, Smart Fortwo cabrio і Smart New, Nissan Qashqai, Nissan Teana, Hyundai Sonata, Hyundai Accent, Chevrolet Malibu, Renault Fluence, Toyota Camry, Citroen c-elysee. Машини надаються в чудовому стані і проходять регулярний техогляд.


6 людей
переглядають цей автомобіль