close menu

ЕТНО DRUM FEST – знакова харківська подія, яка пройде з 6 по 8 липня. Яскравий і барвистий фестиваль етнічної музики та танцю повністю присвячений творчому зростанню, розвитку і пошукам гармонії з собою і навколишнім світом. Всі учасники зможуть зануритися в незабутню атмосферу ритму, руху і нових вражень.

ЕТНО DRUM FEST – це окремий світ, далекий від повсякденної рутини і міської суєти. Тон і атмосферу задає супровід барабанів, а кришталево чисте повітря Гомільшанських лісів надає сил і бадьорості. Поблизу – мальовничі води Сіверського Дінця. Саме тут так приємно провести час серед однодумців.

Стародавні містерії

Особлива складова заходу – святкування Івана Купала, яке пройде в рамках триденного фестивалю. Давні традиції тісно переплітаються з сучасними ритмами. Саме так створюється та сама казкова атмосфера, яка подарує незабутні враження і чарівний післясмак.

На фестивалі можна забути про проблеми і весело водити хороводи, шукати папороть, танцювати коло величезного вогнища, насолодитися смолоскипною ходою та фаєр-шоу, пускати вінки за водою і просто розслабитися на природі.

Зонування фестивалю

Навіть в атмосфері повного релаксу організатори не забули про зручність. Територія ЕТНО DRUM FEST умовно поділена на кілька тематичних зон:

 • У перкусійній зоні бажаючі зможуть освоїти незвичайні етнічні інструменти: індійські табли, дарбуки, дохолу, даф, джембе, кахони, ідіофони, хендпани, фрейм драми і дрібну перкусію. Джем-сейшени тут проходять в режимі нон-стоп.
 • Транс зона – окремий куточок для фанатів транс музики, які хочуть повністю поринути в містичну атмосферу.
 • У танцювальній зоні можна продемонструвати свої здібності або освоїти нові напрямки. Тут правлять бал трайбл фьюжн, денсхол, тверк, АТС, кізомба, бачата, контемп, фламенко і етно-танці.
 • У зоні звучання саме час потренувати свої вокальні здібності, навчитися різним технікам співу, освоїти духові інструменти. Тут представлені флейти, варгани, тибетські чаші. Проходять майстер-класи з автентичного, горлового, інтуїтивного і обертонового співу, бітбоксу.
 • У зоні йоги майже без перерв проходять заняття і тренування. Їх ведуть досвідчені інструктори.
 • У повітряній зоні тренера навчають володінню пілоном, кільцем і полотнами. Тут же можна подивитися на виступи досвідчених артистів.
 • У зоні масажу можна не тільки повністю розслабитися, але і самостійно освоїти різні техніки.
 • У вогняній зоні майстер-класи поєднуються з ефектним фаєр-шоу.
 • Підкріпитися можна в фуд-зоні. Тут представлена ​​звичайна і вегетаріанська кухні. А кращі чайні Харкова проводять цілі церемонії.
 • Для творчої самореалізації і освоєння нових навичок створена арт-зона, повністю присвячена малюванню, ліпленню, різноманітним видам рукоділля, а заодно і театрального мистецтва.
 • Для любителів активних тренувань – майстер-класи з бойових мистецтв: капоейри і тайцзицюань.

А щоб не витрачати час на пошуки транспорту та узгодження маршрутів, компанія «Укр-Прокат» надає автомобілі в оренду в Харкові. В наявності – великий автопарк моделей різних марок, класів і місткості!


3 людей
переглядають цей автомобіль