close menu

Кількість автомийок в Україні стає дедалі більшою, а з ним зростає і спектр послуг. З’являються нові рішення і нові технології. Всі різновиди мийок можна розділити на звичайні і на детейлінг. Але сьогодні ми хочемо докладніше розповісти про кожен існуючий варіант.

  • Ручна автомийка – це класична звичайна мийка, де всю роботу співробітники роблять вручну. Використовується шампунь і спеціальна косметика, губки, ганчірки, щітки. Плюс в тому, що людина точно бачить всі проблемні місця. Мінус – в тому, що це довше і пропускна здатність набагато нижча.
  • Портальна мийка передбачає використання мийної арки. Машина заїжджає на спеціальну платформу, де її фіксують. Таким чином рухається не авто, а арка. Кожен прохід – новий етап очищення. Перевага такої автомийки в високій пропускній здатності.
  • Тунельна мийка передбачає, що водій сам проїжджає в тунелі через ряд арок з різними процедурами. Це найшвидший і найзручніший для автомобілістів спосіб, але багато хто вважає таку мийку поверхневою і неефективною при сильних забрудненнях. До того ж, важливо, щоб працівники регулярно змінювали щітки, тому що в міру зносу вони починають дряпати покриття.
  • Щіткова автомийка передбачає використання автоматичних синтетичних щіток. Спочатку машина миється водою, потім – покривається гарячою піною і очищається. Щітки не дряпають покриття і добре його полірують. В кінці наноситься спеціальний захисний склад.
  • Безконтактна мийка – це звичайна мийка з використанням активних пін. Спочатку струменем води змивають основний бруд, а все інше розчиняє миючий засіб. Залишається тільки змити його і нанести поліроль. Метод дуже швидкий і безпечний.
  • Суха автомийка не використовує воду. Спеціальна хімія з активними речовинами і маслами розчиняє бруд і дбайливо знімає його з поверхні. Але так неможливо нормально дістатися до важкодоступних місць, так що суху мийку зазвичай використовують в комплексі з іншими техніками.
  • Мийка парою примітна тим, що тут не використовуються миючі засоби та абразиви. А ще – набагато нижча витрата води, так що це найбільш екологічний варіант. Пара під високим тиском буквально «вибиває» з поверхні весь бруд, а з ним – плями і сторонні запахи. Мінус в тому, що технологія поки не дуже поширена.
  • Детейлінг – нововведення на українському ринку. Це буквально «детальна» мийка, яка передбачає комплексний підхід для очищення кузова і салону. Зовні кузов і двигун очищаються паром, гумовими щітками і спеціальною косметикою. Для полірування фарби використовуються делікатні абразиви. Також фахівці обробляють всі хромовані, пластикові та інші деталі. Робиться повна хімчистка салону з дезінфекцією, озонізацією та іншими додатковими послугами. Очищається кожна дрібниця в машині, включаючи ручки, ущільнювачі, гумки, педалі, тощо.

Не хочете розбиратися у всіх цих деталях самостійно? Вам і не доведеться, якщо ви орендуєте автомобіль. За станом, мийкою та техобслуговуванням автопарку стежать наші фахівці. Так що вам потрібно просто вибрати відповідну модель серед усього розмаїття асортименту «Укр-Прокат».


3 людей
переглядають цей автомобіль