close menu

При покупці автомобіля власники в першу чергу переймаються тим, як убезпечити машину від злому або викрадення. Адже це дуже цінне в усіх сенсах придбання, щоб залишати його на відкуп зловмисникам. Тим більше, зараз є багато різних систем безпеки, які досить встановити один раз – і одразу мінімізувати ризики.

До таких універсальних засобів відноситься автомобільна сигналізація. Це не тільки пасивний захист авто, але і цілком практичні активні функції. Наприклад, вона включає світлозвукові оповіщення в потрібний час, глушить двигун після викрадення, запускає прогрів машини взимку. Найсучасніші моделі взаємодіють з усією внутрішньою електронікою, оснащені складним шифруванням, управляються через радіо- або GSM-модуль.

Одностороння сигналізація на автомобіль

Це найпростіший і найбюджетніший тип сигналізацій. Її завдання гранично просте – увімкнути тривожні сигнали при спробі злому. Включається звукове сповіщення, фари і аварійки.

У штатному режимі одностороння сигналізація працює за принципом увімкнути-вимкнути. Водій управляє їй з простого брелку з двома кнопками. Це хороший варіант для бюджетних машин. Істотний недолік один – такі сигналізації найпростіше зламати, перехопивши і розшифрувавши сигнал.

Двостороння сигналізація на автомобіль

Сигналізація зі зворотним зв’язком ефективніша за односторонню. Вона не тільки приймає сигнали з водійського брелку, а й передає тривожні або сервісні оповіщення власнику. Вона чітко оповіщає про те, що саме відбувається з машиною: спроба розкрити двері, розбите скло, розтин багажника або капота.

Як і одностороння, двостороння сигналізація запускає світлозвукове оповіщення. За її допомогою можна віддалено запустити або заглушити двигун. Для зручності управління брелок оснащений міні-дисплеєм з усією основною інформацією та індикаторами. Технології шифрування в такий сигналізації теж краща, але і обійдеться вона дорожче.

Супутникова або GSM-сигналізація

Це найсучасніше електронне обладнання, але в той же час найдорожче. Така сигналізація оснащена масою додаткових функцій. Вона може передавати сигнал тривоги на будь-яку відстань і в тому числі – відразу декільком членам сім’ї або охоронній організації. Це робиться за допомогою супутникового зв’язку.

В основі пристрою – GSM-модуль, якому можна задавати різні сценарії поведінки користувача. Всі сигнали і повідомлення надходять на мобільний телефон або планшет, де встановлено спеціальний додаток.

Система складається з декількох датчиків. Навіть якщо авто вже викрали, вона визначить місце його знаходження. Також можна заглушити або запустити двигун, заблокувати двері, здійснювати інші дії. Для дорогих машин це найоптимальніший та найефективніший варіант.

Як вибрати сигналізацію для автомобіля?

При виборі будь-якої сигналізації звертайте увагу не тільки на функціональні можливості, але і на радіус зворотного зв’язку. Вибирайте стабільні системи, стійкі до зломів. Але пам’ятайте, що навіть найкраща сигналізація – це лише запобігання і попередження, а не особиста охоронна служба. Залишайте автомобілі тільки в перевірених місцях і на паркуваннях під охороною.

А якщо ви не хочете турбуватися про комплектацію чи технічний стан автомобіля, завжди можна взяти машину на прокат. Для цього звертайтеся до нас! В автопарку «Укр-Прокат» ви знайдете моделі і марки під будь-які завдання та з будь-якою комплектацією в Харкові!


3 людей
переглядають цей автомобіль