close menu

Одне з перших питань, яке виникає у всіх новоспечених власників авто – що зробити, щоб машину не вкрали. Втім, ця проблема турбує без винятку всіх водіїв, незалежно від стажу та досвіду. “Укр-Прокат” в Одесі розповідає:

  1. Найпростіше і очевидне – використовуйте хорошу сигналізацію. А разом з нею – додатковий захист на багажник. Це допоможе від банального механічного злому, колив зламують замок і викрадають машину, замикаючи дроти. Особливо це актуально для масових бюджетних моделей. Може здатися, що такий спосіб злому вже давно залишився тільки в бойовиках на екрані, але це не так.
  2. Не відключайте сигналізацію, якщо вона спрацьовує помилково. Є дуже популярна хитрість. Зловмисники спеціально провокують спрацьовування захисної системи якимись простими діями – кидають камінчик, штовхають колесо. Власник біжить до машини, бачить, що все в порядку, відключає сигналізацію і йде. Після кількох таких повернень він вирішує, що захисна система просто несправна. А що робити до поїздки на сервіс, щоб вона не шуміла на весь район кожні 15 хвилин? Звичайно, вимкнути. Саме цього і чекають викрадачі.
  3. Використовуйте різні захисні системи. Одне рішення – це добре, а кілька – ще краще. Бажано, щоб вони були незалежними одне від одного. Навіть найпростішу сигналізацію можна доповнити такими ж простими блокувальниками і подібними пристроями. Обов’язково проконсультуйтеся з цього приводу в сервісному центрі.
  4. Встановити прихований маячок. Він буде передавати сигнал про місцезнаходження машини в разі викрадення.
  5. Не покладайтеся на закриті парковки повністю. Навіть якщо ваша стоянка виглядає так, ніби її неможливо взяти навіть штурмом – це не панацея. Величезну кількість автомобілів крадуть саме так – хитрістю або в змові з охоронцями. Тому закрита парковка – це дуже хороший додатковий спосіб убезпечити машину, але ні в якому разі не основний і не єдиний.
  6. Не втрачайте пильність. Буває, що машину викрадають прямо з-під носа власника. Наприклад, виманивши його перед цим проханням про допомогу або несподіваним конфліктом. У будь-якій ситуації залишайтеся уважні, не залишайте машину без нагляду, і вже точно не залишайте її навстіж з ключами, якою би критичною не здавалося ситуація. Ефект несподіванки – найпотужніший інструмент в руках шахраїв. На жаль, немає інших способів себе від нього убезпечити.
  7. Не звертайтеся в сумнівні сервіси та салони. Те ж саме стосується парковок. Користуйтеся послугами лише перевірених підприємств. Змова сервісів з шахраями в реальному житті великого міста – не найпоширеніше явище, але все-таки воно зустрічається.
  8. Купуйте сучасний захист. Звичайно ж, сучасні комплексні захисні системи – найкраще рішення. Так, найчастіше вони дорогі, але явно дешевші за машину. Справа в тому, що є багато способів і пристроїв для перехоплення сигналу, відключення сигналізації, відключення блокувальників, тощо. Новітні системи створені так, щоб зробити цю задачу якщо не неможливою, то максимально складною.

7 людей
переглядають цей автомобіль